Tümer Dede

Alo Emre abi takım neden oynamıyor?

14 Aralık 2020 Pazartesi 12:29 | Son Güncelleme: 14 Aralık 2020 Pazartesi 12:30

Fenerbahçe ligde taraftarını üzmeye devam ediyor. Federasyon suçlu, hakemler suçlu, rakipler suçlu, eski yöneticiler suçlu.

Bu güne kadar başarısızlıkta hep başkaları suçluydu. Malatyaspor maçı tüm Türkiye’ye gösterdi ki suçlu teknik ekip ve vurdum duymaz futbolcu topluluğudur.
Fenerbahçe’nin formasını taşıdığının farkında olmayan topluluk Fenerbahçe’ye her türlü başarısızlığı yaşatmaya devam ediyor.
Fenerbahçe ligde Başakşehir’in oynadığı takımlar ile oynuyor. Geçen hafta Malatyaspor Başakşehir ile berabere kaldı.  Malatyaspor bu maçtaki aynı oyununu bugün Fenerbahçe’ye oynadı.
Fenerbahçe evindeki son üç maçtada mağlup oldu. Konya ve Beşiktaş 10 kişi kaldı Fenerbahçe’yi mağlup etti, Malatyaspor eksik kalmadı ve üç gol attı. Hamza Hoca büyük düşünüp skoru korumaya oynamasa ilk yarı 4-0 önde kapatırdı.
Malatyaspor aman aman bir şey oynamadı. Gustavo’nun top almasını ve oyun kurmasını engelledi ve Fenerbahçe mecbur olarak arkadan uzun top yapmaya veya kaleciye geri pas yapmaya başladı. Koskoca ilk yarı tek şut var.

Olmuyor Erol Hoca
Takım maçlara tam motive olmuyor, her futbolcu hem hakeme hem de arkadaşlarına el kol hareketi yapıyor. Saha içi disiplin yok. Bunları çözecek olan sizsiniz.

Fenerbahçe hafta içi kupa maçında Karacabey ile oynayacak. Takım bu maça da bu hava ile çıkarsa ikinci Pendik Karacabey faciası yaşanır. Hafta sonu oynanacak Gaziantep maçından alınacak kötü bir sonuç Erol Hoca’nın yılbaşını görmemesine neden olur.

Bizden söylemesi