Aldatanlar ve aldatılanlar

Sanaldı gerçeğe dönüştü

12 Temmuz 2019 Cuma 16:21 | Son Güncelleme: 12 Temmuz 2019 Cuma 16:23

Merhaba arkadaşlar öncelikle kendimden bahsedeyim. 28 yaşında 9 yıllık evli 1,68 boyunda 55 kilo kadınım. Gösterişliyim kaliteli giyinir elit yaşarım. 3 evladım var. Yüzüm oldukça güzeldir. Gözlerim yeşil dudaklarım dolgundur. Ama güzellik hiç bir işe yaramıyor bunu öğrenmem çok zaman almadı. Eşimle severek evlendim. Çok gençtim iyiyi kötüyü ayırt edemeyecek durumdaydım. Maalesef ki onla ilgili gerçekleri sonradan öğrendim. Evlendiğimizde herşey mükemmeldi. Ya da ben öle sanıyordum. Eşim 44 yaşında aramızda yaş farkı mıdır bu sorunları yaratan bilemiyorum, ama kesinlikle beni anlamıyor. Cinsel hayatımız hiç bir zaman iyi gitmedi ama ben bunu hiç sorun etmedim. Çünkü ben gerçek seks nedir bilmiyordum. Eşim sürekli işini görüp döner arkasını uyurdu. Ben bunu normal karşılar gider duşta yıkanır abdestimi alır çıkardım. Bizim sevişmelerimizde ışıklar kapalı olur birleşme süresi 5 dk yı geçmez bir kez boşalır birdaha ereksiyon olmazdı.

Çok ama çok mutsuzdum

Söylediğim gibi ben bunu hep normal karşılardım. Çocuklardan sonra soğuduk o da ben de koptuk. Şimdi cinsel olarak yakınlaşmayı saymıyorum hiç bir şekilde birbirimize dokunmuyoruz. Böyle evlilik mi olur demeyin oluyor. Ben çok mutsuzum neden bu hayatı yaşamak zorunda olduğumu bilmiyorum sanırım burdaki iyi yaşam beni tutuyor. Ama artık yıldım kadın olduğumu hissetmek istiyordum. 2 yıldır hiç ilişkiye girmedik sürekli sanal sitelerde sanal yollarla sanal insanlarla tatmin olmaya çalıştım. Mastürbasyon yapmak çok zevkli evet ama bir erkeğin kokusu öpüşmenin tadı, dokunmak bunların yerini hiç birley tutmaz. Dediğim gibi çok defa sanal sevgilim oldu hiç birisiyle cesaret edip reelde görüşemedim. Korkuyordum birinin bana dokunması sanki bütün büyüyü bozacakmış gibi hissettiriyodu. Kocamı sevmiyordum ama aldatmayı da ona yakıştıramıyordum. Herkesin hayatta bir kırılma noktası vardır. Benim de oldu ne yazık ki. Canıma tak etti. Çevremin beni beğenip eşimin yüzüme bile bakmayışı beni sürekli azarlaması yıldırdı beni. Tam çökmüş vaziyetteyken Ömer ile tanıştım. Evet çok yakışıklı biri değildi ama beni çok beğeniyor her seferinde bunu hissettiriyodu.

Sonunda beni kandırdı

Bu arada Ömer’de sanal bir internet sitesinden tanıştığım birisi. Onu çok seviyorum. Ne yaptı ne etti beni kandırmayı başardı. Öyle bir plan kurdu ki, “Asla yakalanmayacaksın hem sen seksi yaşayacaksın hem ben sana kavuşacağım” dedi. Bu his tarifsiz bi mutluluktu. Kabul ettim İzmir’e geldi bir ev kiralama konusunda anlaşmıştık. Ona giderken özenle hazırlandım asla parfüm kullanmadım sadece kokumu almasını istedim. Duş aldım hazırlandım kırmızı ruju ihmal etmedim. Çünkü kadınların kırmızı rujla çok seksi olduğunu düşünüyorum. Gittim yanına. Onu gördüğümde şok yaşadım resimlerinden çok farklıydı göbekli kısa boyluydu. Eşimin penisi onunkinin iki katıydı. Bunu sorun etmedim girer girmez yapıştı dudaklarıma. Yaklaşık 4 saat beraber olduk. Şimdi ikinciyi yaşayacağız. Bu ay içinde gelecek tekrar yanıma o benim sanal kocam.