Özcan Oal

Alkışlar namus temsilcilerine

17 Mayıs 2021 Pazartesi 16:20 | Son Güncelleme: 17 Mayıs 2021 Pazartesi 16:20

Başta MHK olmak üzere GÖZTEPE, MALATYASPOR, TRABZONSPOR, KAYSERİSPOR ve bu maçları yöneten hakemleri TÜRK FUTBOLU altın harflerle anacaktır.

Çünkü onlar önemli bir NAMUS imtihanından geçtiler. Hepsi on üzerinden on numara aldılar. Böyle bir sezon sonunu ben 50 senedir görmedim. Sezon sonlarında devamlı PARA, ŞİKE diye sloganlar atılırdı. Son hafta tayin edilen hakemler Türkiye'nin en güvenilir hakemleriydi. Oyuncular son saniyelere kadar nefes kesecek güzellikte çaba gösterdiler. Ve hakeden şampiyon oldu. Hakeden düştü. Kazanan Türk Futbolu oldu...

Hakemlerimizi hatalarıyla sevaplarıyla kabul etmek mecburiyetindeyiz. İnşallah tavsiyelerimizi kaale alırlar. Yeni sezona genç bir hakem kadrosuyla girerler. Son dört maçı başarıyla yöneten Fırat Aydınus, Cüneyt Çakır, Halil Umut Meler ve Tugay Kaan Numanoğlu'nu alınlarından öperek tebrik ediyorum. Fırat Aydınus kardeşime bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum. Bu hafta maç yöneten bütün  hakemlerimizin notları yıldızlı 10'dur. Helal olsun.

loading...