Aldatanlar ve aldatılanlar

Komşumun karısı ile engin denizlere açıldık

21 Mayıs 2020 Perşembe 14:07 | Son Güncelleme: 21 Mayıs 2020 Perşembe 14:12

Merhabalar arkadaşlar ben İrfan. Başımdan geçen bir anımı sizinle paylaşmak istedim. Ben 23 yaşında 1.70 boylarında esmer tenli bir erkeğim.Komşumuz olan Murat ve Berna çiftiyle aynı apartmanda oturuyoruz ve birbirimize haftada 3-4 defa gidip gelen bir komşuluğumuz var. Ve yine bu günlerden birinde yaz ayları da yaklaşıyordu. Bu arada Murat abi yazın ne yapacağımı herhangi bir planımın olup olmadığını sordu. Bende şimdilik bir planımın olmadığını söyledim. Murat abinin eşi Berna da, “İstersen sende bu yaz bizimle birlikte denize gel” dedi. Bende düşünmek istedim ve o akşamı geçirdik. Ertesi gün yolda gördüğüm Murat abi bana gelip gelmeyeceğimi sorduğunda onlarla gideceğimi söyledim.

Tatile birlikte gidecektik

Bir iki hafta sonra ben bizim arabayı da alarak Didim’e doğru yola çıktık. Murat abinin eşi Berna da 1.65 boylarında sarışın, bakımlı, düzgün fiziğiyle dikkat çeken bir bayandı. O gün yola çıktıktan sonra Didim’e kadar dikiz aynasından arada da olsa Berna’yı takip ediyordum. Ve bir çok kez göz gözede gelip hafif gülümsemeler olmuştu. Sonunda Didim’e vardık ve daha önceden 3 gün- lüğüne kiraladığımız eve yerleştik. Eşyalarımızı yerleştirdik. Sonra güzel bir kahvaltıdan sonra denize girmek için mayolarımızı giyinip dışarı çıktık. Berna’yı bikinisiyle görünce adeta şok olmuştum. Bu şekilde bir fiziği olduğunu hiç düşünmemiştim. Bembeyaz bir teni vardı. Kumsala vardığımızda Murat abi kumsalda güneşleneceğini söyledi. Bizde Berna’yla birlikte suya girdik. Biraz yüzdükten sonra dinlenmek için suyun yüzeyinde duruyorduk.

Beni öpünce şaşırdım

Berna birden dibe dalış yaptı ve çıkarken sırtı bana dönük şekilde sürtünerek çıkınca ayaklarımın feri kesildi. Bana dönüp gülmeye başladı. Vücudunun nasıl olduğunu, beğenip beğenmediğimi sordu. Bende çok hoş olduğunu, her erkeğin hayali olacağını söyledim. Ne olduğunu daha anlayamadan ellerimden tutup benim de çok hoş bir erkek olduğumu söyledi. Kıyıdan uzak olduğumuz için Murat’ın bizi görmesi ve duyması imkansızdı. Berna beni dudaklarımdan öptü. Şaşırmamla beraber çokta hoşuma gitmişti. Bana “Gel çıkalım artık” dedi. Kumsala çıktığımızda Berna, Murat’a eve gidip buzluktan etleri çıkarması gerektiğini söyledi. O eve doğru giderken bende tuvalete gitmek için Murat abiden izin aldım. “Hem Berna abla yalnız gitmemiş olur” dedim.

Hayatımızdan memnunuz

Murat abi de tamam dedikten sonra biz Berna ile birlikte eve doğru hızlı adımlarla ilerledik ve kapıdan içeri girer girmez dudaklarına yapıştım. Berna’yı öperek onu direk benim odama aldım götürdüm ve yatağa uzattım. Orada uzun bir sevişmenin ardından ikimizde engin denizlerde kulaç atmaya başladık. Adeta uçuyorduk. Birbirimizin keşfedilmeyen adalarını ele geçiriyorduk. Murat abi gelmeden artık buna bir son vermeliydik. Hemen giyinip ben önden çıktım. Arkadan da Berna beni takip etti. Tabi onunla yetinmedik. Ara sıra hala Berna ile birlikte oluyoruz. İkimizde hayatımızdan oldukça memnunuz. O evliliğini bozmak istemiyor ben de evlenmek istemiyorum. Tam ikimizin de istediği hayat...