Aldatanlar ve aldatılanlar

Hiç konuşmadan sadece sevişti - 2

08 Temmuz 2019 Pazartesi 16:37 | Son Güncelleme: 09 Temmuz 2019 Salı 10:18

Sorunun cevabı geldi, teşekkür falan derken dayanamayıp sordum “Geçen gün için bana kızdınız mı hocam” diye. Hayır ama böyle şeylere dikkat et dedi. Onun organına baktığımın farkındaydı. Senenin ortasına kadar arada böyle mesajlaşmalar etütlerde sohbetler falan yakınlaştık dost gibiydik. Ama ona olan tutkumu kullanmıyordu. Bense her gün onun için biraz daha hazırlıyordum kendimi. Bir süre daha böyle gitti. Artık ondan da bir karşılık bekliyordum çünkü hazırdım. Onu istiyordum. Ve bu istediğim de oldu inanılmazdı. Benim ona baktığı gibi onu da bana bakarken buldum, göğüslerime bakıyordu. Başta utandım biraz ama içimdeki istek unutturdu bu utancı. Eve gidince sohbet için mesaj attım.

Bir bahaneyle evine gittim

Ve sordum, “Bana mı bakıyordun dürüst ol” dedim. “Ne alakası var sen kim ben kim ben hocanım” falan bir sürü şey söyledi. Kendisinin öğrencisinden hoşlanan bir hoca gibi görünmesini istemediğini anladım. “Tamam” dedim ve uzatmadım. Ama artık baş başa kalsak olacakları kestiriyordum. Dershanenin kapalı olduğu gün okuldan çıkınca hocamı aradım. “Evinize gelebilir miyim moralim çok bozuk” dedim. “Dışarıda buluşuruz” falan dedi ama ikna ettim evine gidiyordum. Kapıyı açtığında yalnız olmadığını gördüm özel ders verdiği bir öğrencisi vardı. Mutfağa geçtim ve dersin bitmesini bekledim. Öğrencisi gidince yanına gittim ve “Hadi artık” dedim. Bir şeyden anlamadan geri çekildi ve “Dur” dedi. Dayanamadım göğüslerimi açtım belki reddedilecektim ama umursamadım. “Bunlara mı bakıyordun al” dedim “Al hadi bak elle öp istediğini yapabilirsin” dedim. “Ben de seni görmek istiyorum” dedim. Heyecanımdan ölecektim. Pantolonunu açması için her şeyi yapardım. Bana doğru geldi. Suratı donuktu. İşlerin kötü gideceğini düşünmüştüm.

Sonunda amacıma ulaştım

Korktum biraz. Kollarımı sıkıca tuttu. Arkamı döndürüp sırtımdan bastırdı. Önümdeki masaya kapaklandım. Cam bir masaydı. Ellerimin masaya çarptığı andaki ses hala aklımda. Çınlama ve uğultu arasında bir sesti. Ellerim çarpmanın etkisiyle acımıştı biraz. Heyecanım arttı. Böyle bir şey olmasını beklemiyordum. Elleri belimdeydi bu sırada. Süveterimi ve gömleğimi sıyırdı. Eteğimin fermuarının sesini duydum. Fermuarı açtıktan sonra eteğimi aşağıya bıraktı. Çorabımı ve külodumu sıyırıyordu. Kalbim iyice hızlandı. Kalçamda ve bacaklarımda çıplak kaldığım için soğukluk hissetmiştim. Sonra göbeğim masaya değince camın soğukluğunu da hissettim. Hocam bu sırada külodumu, çorabımı ve eteğimi bir kenara fırlattı. Masanın bana ne kadar soğuk geldiğini düşünürken sırasıyla kemerinin ve fermuarının sesini duydum o da soyunuyordu. Masaya iyice yatmayı düşündüm ama göğüslerimin soğuğa değmesi fikri beni ürpertti. Artık onundum o da benim...