Gülşen, Erol Köse’nin kafasını koparacak

20 Haziran 2007 Çarşamba 19:36 | Son Güncelleme: 20 Haziran 2007 Çarşamba 19:36
Gülşen, Erol Köse’nin kafasını koparacak

BİR dönem birlikte olan Gülşen ile Erol Köse arasındaki kavga bitmek bilmiyor. Adliyeye taşınan kavga nedeniyle, Köse gününü Şişli Adliyesi’nde savcıya ifade vererek geçirdi. İfadenin nedeni ise Gülşen’in suç duyuruları. Gazeteport.com’un haberine göre Köse hakkındaki en ilginç suçlama, Gülşen’in evinden video görüntülerini çalması iddiası. Dilekçede Gülşen’in beş yıl önce Alişan ile yapmış olduğu Avustralya seyahatine ilişkin, Gülşen’in kendi el kamerasıyla çektiği görüntülerinin evinden çalınıp medya kuruluşlarına verilmesi konu ediliyor. Köse’nin Gülşen’e yazdığı bir mektupta bu suçunu itiraf ettiği de ileri sürülüyor.

 

 Köse’den Alişan’a hakaretler

 Erol Köse’nin Gülşen’e el yazısıyla yazdığı ve şarkıcı Alişan’a hakaret içeren mektup da savcılığa sunuldu. İşte Köse’nin mektubundan bir bölüm: “Ben de bu sabah aldığım DVD’ye bakayım derken çekmecede minik video kayıt kasetlerini gördüm. Nasıl o kıro köpek suratlının görüntülerini saklarsın? Niye o itin videosu sende durur?” Dosyaya konulan bu mektupla Erol Köse’nin 2 yıldan 6 yıla kadar hapsi isteniyor.

 

Hapsi isteniyor

İkinci dilekçede Gülşen’in, ilişki teklifi aldığı Köse’nin evli olduğunu bildiği için bu teklifi kabul etmediği, Köse’nin de boşanmış olduğunu gösterir sahte nüfus kayıt örneğini vererek Gülşen’i ikna ettiği belirtiliyor. Köse’nin 2 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılması isteriyor. Üçüncü dilekçede Gülşen’in albümünü izinsiz yayınlamak suçlarından cezalandırılması isteniyor. Dördüncü davasında ise Gülşen’i devamlı olarak evli ve çocuklu erkeklerle birlikte olan, basit bir kadın olarak tanıtan Erol Köse’nin 500 bin YTL tazminat ödemesi isteniyor. Bakalım Erol Köse bütün bu davalardan nasıl sıyıracak?