Neslihan Yıldız

Galatasaray Marko Pjaca transferine taş koydu

16 Eylül 2020 Çarşamba 11:11 | Son Güncelleme: 16 Eylül 2020 Çarşamba 11:11

Genoa'nın Juventus'tan Marko Pjaca transferinde sona geldiği ancak araya giren Galatasaray'ın İtalyan takımının planlarını bozdu.

Galatasaray’ın sezonu Anderlecht’te tamamlayan Hırvat kanat oyuncusu Marko Pjaca için Genoa’nın karşısına rakip olarak çıktığı iddia edildi...

Sky Sports, Genoa’nın 25 yaşındaki oyuncu ile anlaşma aşamasına geldiği ortamda Galatasaray’dan gelen teklifin tüm planları bozduğunu gündeme getirdi. Pjaca’nın sarı-kırmızılıların teklifini değerlendirmek için birkaç gün izin istemesinin Genoa’da rahatsızlık yarattığı bildirildi.

Juventus’un kararı Pjaca’ya bıraktığı, Hırvat oyuncunun zaten kadroda düşünülmediği için bir an önce operasyonun bitmesini beklediği belirtildi.

Galatasaray'da son dakika Feghouli kararı

Sofiane Feghouli takımda kalıyor. Cezayir basını Feghouli'nin performansının Fatih Terim'i ikna ettiğini yazdı.

Galatasaray Son Dakika Haberleri... Cezayir’in Echourouk gazetesinden Ali Bahlouli, Galatasaray’ın Gaziantep FK maçından sonra teknik direktör Fatih Terim ile Sofiane Feghouli’nin bir toplantı yaptığını yazdı. Daha önce de Galatasaray’dan ayrılmak istemediğini söyleyen Feghouli’nin, bu isteğini tekrarladığı, Terim’in de kendisini takımda tutmak istediğini Cezayirli oyuncuya aktardığını iddia etti.

Sofiane Feghouli’nin bu sezon göstereceği performans sonrasında Galatasaray’la sözleşmesini uzatabileceğini gündeme getirdi.

Belhanda'ya Al Hilal talip oldu

Galatasaray'da yolların ayrılacağı konuşulan Younes Belhanda'ya Al Hilal'in talip olduğu öğrenildi.

Suudi Arabistan’ın Akhbarak gazetesi Al Hilal Başkanı Fahd bin Nafel’in yaptığı, ''Bu yaz transferde 5 önemli isimle anlaşma imzalayacağız'' açıklaması üzerine bir haber yayımladı. Al Hilal’ın görüşme halinde olduğu isimleri; Bruno Henrique, Younes Belhanda, Roger Guides ve Alex Gradel olarak açıkladı. 5’nci ismin ise tüm Arabistan futbolu için sürpriz olacağını yazdı.

Ultraslan'dan Galatasaray'a 312 bin TL

Ultraslan Avrupa, Galatasaray'ın başlattığı kampanyaya 312 bin TL ile destek verdi.

Galatasaray’ın en önemli taraftar gruplarından ultrAslan Avrupa, Başkan Mustafa Cengiz’in çağrısına cevap verdi. #GücümüzSizsiniz kampanyası kapsamında GSStore'dan 2 günde toplam 312 bin TL tutarında alışveriş yaptı. UltrAslan’ın Avrupa ayağı Galatasaray'a önemli bir katkı sağladı.