Aldatanlar ve aldatılanlar

Asistan ile büyük inatlaşma - 2

25 Haziran 2019 Salı 14:38 | Son Güncelleme: 25 Haziran 2019 Salı 14:41

Ben artık beni istediğini çok iyi biliyordum ama o kadar frikikten sonra bana çektirdiklerini de unutamıyordum ve ben daha beterini yapmak istiyordum. İzmir dönüşümde gecikmeli olarak bir gün takılmıştım işlerin yoğunluğundan. Uçaktan indikten kısa bir süre sonra gelip gelemediğimi sordu. Ben de yeni indiğimi ertesi gün işe gitmeyeceğimi söyledim. İsterse bana gelebileceğini söyledim. İntikam zamanı gelmişti. Eve geçtikten bir kaç saat sonra telefonum çaldığında, geldiğini fakat evi bulamadığını söyledi. Bende gidip kendisini olduğu yerden alıp geldim. Bu arada alışveriş yaptığımdan duş alamamıştım.

İntikam alacaktım

“Sen rahatına bak benim duş almam lazım” dedim. Duştan çıktığımda o da üstünü değiştirmiş bir şeyler hazırlamıştı. Uzun bir oturmadan sonra, “Yatalım artık” dedim ve kendi odamı ona verip ben salonda uyuyacağım söylediğimde suratı birden düşmüş, adeta çıldırmıştı. İçinde fırtınalar kopuyordu ve ben bunu çok iyi anlıyordum. Bana o zaman yatağı yere sermemi ve kendisinin de salonda uyumak istediğini söyledi. Yatağı alıp salona serdim ve koltuğa geçtim. O kadar yakın ve bir o kadar da uzak duruyordum. Dışarıdaki sokak lambası içeriyi gayet iyi aydınlatıyor ve ikimizde birbirimizi gayet net bir şekilde görebiliyorduk.

Oralı bile olmadım

Ben çok sıcak olduğunu söyleyip eşortmanımı ve atletimi çıkartım, oda haklısın deyip üstündekileri çıkardı sütyen ve tangası ile kaldı. Vücudu mükemmel göğüsleri harikaydı ama ben kafaya koymuştum hiç bir şey yapmayacak ve onu deli edecektim. Biliyordum ki ben bir fırsat vermediğimde o bir şey yapmayacak çekingen davranacaktı. Bu arada yataktan kalktı ve “Su ister misin?” dedi. “Olur” dedim ayağa kalktıp ışığı açtığında o mükemmel güzellik karşısında neden bu kadar inat ettiğimi sorguladım ama sonuna kadar götürecektim oyunu. Suyu getirdiğinde, o an dudaklarına yapışmamak için kendimi zor tuttum adeta kendimi zincirlere vurdum ve başardım da. Ve su bardağını olduğu gibi üstüme boca etti.

Sonunda dayanamadım

O soğuk su üstüme döküldüğünde bir sıçradım ki felaket. Ayağa kalkıp yavaşça sarıldım ve öpüşmeye başladık ve yatağına yatırıp kendi yatağıma geçtim. Öcümü almış bana yaptığından beterini ona yapmıştım. Sabah çok güzel bir kahvaltı hazırlayıp beraber evden çıktık. Uzun zamandır da birlikteyiz. Evlenmeyi ikimiz de düşünmüyoruz. Onun en sevdiğim tarafı beri zorlamaması. Belki de bunun için ondan kopamıyorum. Biliyorum ki bir çok erkek benim yerimde olmak için can atıyordur. Sonra ilişkilerim de oldu ama o benim vazgeçilmezim. Onu gerçekten seviyorum.