Aldatanlar ve aldatılanlar

Uçakta tanıştık evinde kaynaştık... 2

03 Temmuz 2020 Cuma 12:42 | Son Güncelleme: 03 Temmuz 2020 Cuma 12:47

Bİraz daha boynumu öptükten sonra elbisemin askılarını omuzlarımdan indirmeye başladı. Çok kısık sesle, “Yapma, görürler!” diye söyle- meye çalıştım, ama dinlemiyordu ve askıları indirdi. Göğüslerimi okşamaya başladı. Bense iyice deliye dönmüştüm. Artık bir elini de bacak arama indirmişti. Kulağıma eğilerek, “Nasıl, güzel mi?” diye sordu. Ben inlememek için dudaklarımı ısırıyordum. Müthiş zevk alıyordum. Biraz daha seviştikten sonra ellerini çekti ve “Hadi toparlan, geldik!” dedi. Afallayarak sütyenimi düzeltip, askılarımı taktım. 5-10 dakika sonra uçak inişe geçmişti bile. Işıkları yaktıklarında Bora gözlerimin içine bakıyordu, “Harikasın sen!” diyerek yüzümü okşadı. Ama ben çok arzuluydum, yarım kalmıştım, çok istekliydim. Biz uçaktan indikten sonra Bora telefon numaramı istedi ve İzmir’e geri dönmeden beni arayacağını söyledi. “Tamam!” dedim ve öpüşerek ayrıldık, ayrı servislere bindik ve otelime geldim. Yaşadığım olayın heyecanı ve yorgunluğundan direk yatağa girip uyudum.

‘Beni şortla karşıladı’

Ertesi gün görüşmelerim var- dı. İlk iki gün işlerimi hallettim. Görüşmelerimi bitirdikten sonra, döneceğim günden bir gün önce Bora aradı. Görüşmek istediğini söyledi, adresini verdi ve akşam bekledi- ğini söyledi. Otele gidip üzerimi değişip spor bir şeyler giyindikten sonra Bora’nın yanına doğru gitmek için yola çıktım. İstanbul’u pek bilmiyordum, ama evi bulmakta zorlanmadım. Ev müstakil bir öğrenci evine benziyordu. Akşam saat 20.30 gibi kapıyı çaldım ve Bora kapıyı açtı. Üzerinde sadece kısa bir şort vardı, “Hoş geldin bebeğim!” dedi, öpüştük ve beni içeri aldı. Bora’yı sadece şortla görünce şaşırdım, çok kaslı bir vücudu ve birçok dövmesi vardı. Odasına geçtik. Öğrenci evi olduğu belliydi. Biraz oturduk, biraz muhabbet ettik. “Nasıldı o gün?” diye sordu. Ben de yarı utangaç biçimde, “Güzeldi!” dedim. Gülümseyerek, “Bu gece daha güzel olacak! Bir şeyler içer misin hayatım?” diye sordu. “Yok ben içmeyeceğim canım!” dedim. “Ben biraz içeyim o zaman, havaya gireyim, müsaade edersen hayatım?” diyerek mutfağa gitti. Birkaç dakika sonra elinde viski bardağıyla geldi. Bana bakarak, “Hadi çıkart üzerini bebeğim, ne duruyorsun, güzel vücudunu görmek için sabırsızla- nıyorum kaç gündür!” dedi.

‘Geceyi onunla geçirdim’

“Tamam!” diyerek ayağa kalk- tım ve önce badimi çıkarttım. Taytımı da çıkarttıktan sonra iç çamaşırlarımla kalmıştım Bora’nın karşısında. Siyah iç çamaşırlarım vardı. Bora kalçalarıma bakarak, “Süpersin fıstık sen yaa!” dedi. Utanmaya başlamıştım, ilk defa aldatıyordum eşimi, hem de kendimden yaşça ufak birisiyle. Bora ayağa kalkarak yanıma geldi ve vücudumu okşamaya başladı. Bora benden uzun boylu ve çok da kalıplı olduğundan rahatlıkla kavrayabilmişti belimi. Sırtıma doğru ellerini kaldırıp sütyenimin kopçalarını açarak çıkarttı. Şimdi sadece tangam vardı siyah renk. Ertesi gün uyandığımda öğlen olmuştu. Bora uyuyordu halen. Direk banyoya girip duş aldım çıktım. Üzerimi giyinip hazırlandım ve Bora’yı uyandırıp, “Ben gidiyorum!” dedim. Bora hemen yalvarmaya başladı, “Gitme, son birkez daha sevişelim öyle gidersin!” diye. Ama ben, “Gitmem lazım!” diyerek vedalaşıp çıktım evden. Taksiye atladığım gibi otele varıp valizimi aldım ve oradan da havaalanına gittim. Eşime birşey belli etmedim ama, büyük bir vicdan azabı çektim. Bir daha da böyle bir şey yapmayı düşünmüyorum.