Aldatanlar ve aldatılanlar

Uçakta tanıştık evinde kaynaştık... 1

02 Temmuz 2020 Perşembe 17:28 | Son Güncelleme: 02 Temmuz 2020 Perşembe 17:31

Merhaba, ismim Eda, 41 yaşındayım. Çevreme göre ideal güzellikte, esmer bir bayanım ve İzmir’de yaşıyorum. Özel bir şirkette tanıtım ve pazarlama departmanında çalışıyorum. Yaklaşık 15 senedir evliyim. Ama evliliğimiz çok monotonlaştı ve seks hayatımız da çocuklar ve zamansızlıktan iyice azaldı. Bu durumda ister istemez her fırsatta gözüm yakınımdaki yakışıklı erkeklerin kasık bölgelerine takılıyor ve içimden büyüklükleri konusunda tahminler yapıyorum. Ancak hiç bir zaman harekete geçmedim ve kimsenin de bana asılmasına izin vermedim.

‘Zaman ayıramıyorduk’

İşim gereği başka şirketlerle görüşüp tanıtımlar yapıyorum. Yine bir hafta iş icabı İstanbul’da bir şirketle görüşmem gerektiği söylendi ve zaman kaybetmeden gitmem gerekiyordu. Eve gidip valizimi hazırlamam lazımdı, eşimle vedalaşıp, 1 gün içerisinde yola çıkacaktım. Eşim ise başka bir şirkette müdürlük yapıyor. İkimizin de yoğun bir iş temposu olduğu için birbirimize çok az zaman ayırabiliyorduk. Bu da bizi her ne kadar rahatsız etse de, katlanıyorduk. Akşam evde valizimi hazırladım. Yaklaşık 3-4 gün kalacaktım ve eşim bu gidişten pek huzursuzdu ama bir şey söylemedi. Çünkü işimi seviyordum. Ertesi akşam gece saat 23.00’e biletim alınmıştı. Bütün gün hazırlıklarımı tamamlamakla geçmişti. Akşam saat 21.00 gibi hazırlanıp havalimanına yola çıktık eşimle.

‘Sanki davet eder gibiydi’

Orada kalacağım otel odası görüşme günlerim hepsi ayarlanmıştı. Eşimle birlikle havalimanına geldik. Biraz sarılıp öpüştükten sonra ben uçağı beklemek için içeri geçmiştim. Yaklaşık 1 saat vardı uçağın kalkış saatine. Zaman geçirmek için kafeteryaya gidip bir çay içeyim diye düşündüm, ama kafeterya çok doluydu. Tatil dönüşü olduğu için oturmaya yer yoktu. Ancak birden üzerimde bakışların olduğunu fark ettim, ilerde 20-21 yaşlarında genç birisinin bana baktığını görüyordum. Masada boş bir sandalye vardı ve alabilirsiniz gibi bir hareket yaptı. Başka da yer yoktu zaten. Valizimle ayakta kalmıştım ve yanına gittim. “Buyurun oturabilirsiniz!” dedi. Teşekkür ederek oturdum. Hem çayımı içiyordum hem de biletime bakıyordum. Masasına oturduğum genç biletimi görmüş olmalı ki, “Sizde mi İstanbul’a gidiyorsunuz?” diye sordu. “Evet!” dedim.

‘Konuşmayı seven biriydi’

“Aynı uçağı bekliyoruz öyleyse!” diyerek gülümsedi. “Öyle mi...” diyerek geçiştirici cevap verdim. Çünkü bakışlarının sürekli üzerimde olduğunu fark ediyordum. “Sizinki iş gezisi galiba?” diyerek tekrar soru sordu. “Evet! Siz ne için gidiyorsunuz?” diye karşılık verdim. Öğrenci olduğunu, Güzel sanatlar tiyatro bölümü son sınıf okuduğunu söyledi. “Güzel bölüm!” dedim. Elini uzatarak, “Bu arada ben Bora!” dedi. “Ben de Eda!” diyerek tanıştık. Bora çok konuşkan birisine benziyordu, sürekli sorular sorup, daha iyi tanışmaya çalışıyordu benimle. Bense her ne kadar çekimser davransam da devam ediyordum. Biraz daha muhabbet ettikten sonra, “Uçak kalkacak birazdan!” dedim ve kalktım. Bora da, “Evet!” diyerek kalktı.

 

DEVAMI YARIN