Aldatanlar ve aldatılanlar

Sevgilim bakire olduğumu sanıyor

24 Eylül 2019 Salı 17:20 | Son Güncelleme: 24 Eylül 2019 Salı 17:21

Herkese selam. Bekaretimi kaybettikten sonra uzun zaman erkeklere güvenemedim. Benim Barış adında bir sevgilim var ve ikimiz de üniversite son sınıfta okuyoruz. Yasin’le daha önce hiç birlikte olmamıştık ve o beni bakire sanıyordu. O gün okulda en sevmediğim dersler üst üste denk gelmiş ve ben fazlasıyla yorulmuş ve bunalmıştım. Çıkış zili çaldığınca hızlı adımlarla okuldan çıkmak için ilerlemeye başladım. Çıkış kapısına ulaştığımda telefonum çalmaya başladı. Arayan sevgilimdi. Onun sesini duymak bana da iyi gelmişti ve bana benimle buluşmak istediğini söyleyince daha da mutlu oldum. O kadar güzel söylemişti ki onu kıramazdım ve tamam buluşalım dedim. Bizim sürekli buluştuğumuz bir kafe var orada beklediğini söyledi ve ben de gittim. Ama Barış’ta bir değişiklik vardı baktım ateşi çok yüksekti. “Hastaneye gidelim” dedim ama kabul etmedi ve “Bir öpte geçer zaten” dedi.

Çıkmaz sokaktaydım

Bende orta düzey bir öpücük kondurdum dudaklarına. Kafede biraz sarılıp oturduk ve birbirimizi okşamaya başladık. Bu kafeye gelenler defalarca bizim oynaşmalarımıza şahit olmuşlardır ama o gün kafenin garsonu yanımıza kadar gelerek dikkatli davranmamız konusunda bizi uyardı. Biz de hemen hesabı ödeyerek kafeden çıktık ve sevgilim bana yolda sana doya doya sarılmak öpmek istiyorum falan diye başladı. O an bir an vicdan azabı duydum. Çünkü ben bekaretimi çoktan kaybetmiştim ve onun bundan haberi yoktu masum şeylerden bahsediyordu. Neyse ertesi gün okula giderken yolumu kesti. Bana “Bugün okula gitmesen olur mu bir arkadaşın evini ayarladım” dedi. Ben de “Tamam olur” dedim ve onunla birlikte arkadaşının evine gittim. Daha içeriye girer girmez elimden tutup beni kanepeye götürdü ve öpüşmeye başladık. Bir yandan da saçlarımı okşuyordu ama ben ona uslu durmasını söyledim. Onunsa durmaya niyeti yoktu.

Artık son oldu

Sevgilim benimle birlikte olmanın haşalini kurarken ben ise bu durumdan nasıl kurtulacağımı hesap ediyordu. Eğer bekaretimin bozulduğunu öğrenirse beni terk eder diye düşünüyordum. Onu oracıkta bırakıp gitmek istedim ama bana izin vermedi. Ne yapacağımı bilmiyordum. Beni sevdiğini ve zaten evleneceğimizi söyleyip duruyordu. Artık onu engelleyemiyordum. Bu iş olsa da olmasa da sevgilimi kaybetecektim. En iyi anın sok kez zevkini çıkarmak dedim ve sevgilime herşeyi anlattım. Hiçber şey demedi taa ki işi bitinceye kadar. İşi bittikten sonra ise artık birlikte olamayacağımız söyledi. Erkek milleti değil mi? Alacağını alsın, işi bitsin gerisi yalan dolan. Hepsi aynılar. Nefret ediyorum. Kızlığımı da saflığım yüzünden kaybetmedim mi? Bİr daha asla erkeklere güvenmem asla. Onlar seks yapmak için dünyaya gelmişler kadınları sevmek için değil. Bizi sadece kullanıyorlar sevmiyorlar. Bir daha asla bir erkeği hayatıma sokmayacağım.