Aldatanlar ve aldatılanlar

Kocamın patronu istediğine kavuştu 1

03 Temmuz 2020 Cuma 19:03 | Son Güncelleme: 05 Temmuz 2020 Pazar 20:59

Benim adım Melek, 21 yaşındayım. Kocam Cem’le iki yıldır evliy-dik ve iki yıldır iki yakamız bir araya gelmemişti. Aramızda doğru dürüst cinsellik de olamıyordu. Sürekli borç, sürekli stres, sürekli alacaklılardan dilediğimiz özürler, artık bizi yaşamaktan soğutmuştu. Cem bir gün intihar etmeyi bile düşünmüş. Cem iki işte çalışıyor boş vakitlerinde takside çalışıyordu. Bazen borçları başka borçlarla kapatıyor ama borç azalmıyor artıyordu. Bir gün morali düzelmiş olarak eve geldi, bana önce açıklama yapmadı.

‘Amacı benimle olmakmış’

Daha sonra ben üsteleyince bana takside tanıdığı varlıklı bir adamın bazı işlerini yapmaya başladığını ve adamın onun borçlarını kapatmasına yardım edeceğini söyledi. Bir süre böyle gitti. Ama sonra işler yine garipleşti. Artık bana anlatmadığı yeni bir derdi olduğunu hissediyordum, bakalım ne zaman dökülecek diye bekliyordum. Bir gün artık dayanamadı ve ağlayarak anlattı: “Yeni patronu Ahmet bey onun borçlarını silmeyi ve hatta tüm diğer borçlarını da ödemeyi önermiş. Bunun için Cem’den tek bir şey istemiş: Benimle birlikte olmak!” Duyunca kahkaha attım. Böyle bir konuda da şaka yapabildiğine göre sinirleri gerçekten bozulmuş demekti. Evet sinirleri bozuktu, ama şaka yapmıyordu. Ahmet beyin ahlaksız teklifi gerçekti. İşin tuhaflığı şurada ki, Ahmet bey beni sadece bir kez bir iki dakika kadar gördü ve ben tesettürlüydüm. Üstelik güzel bile değilim. Boyum 1.55, kilom 67. Bildiğim kadarıyla o da gayet muhafazakar biri.

‘Adamı çok merak ettim’

Cem’den böyle bir şey istemesi için gerçekten garip bir durum olması lazım. Çok garip. Cem baklayı ağzından çıkarmanın rahatlığıyla bana “Pekiyi ne düşünüyorsun bu konuda?” diye sorunca bağırdım tabii, “Sen bana bunu nasıl” dersin diyerek. O da utandı sustu, aramızda bu konu bir daha açılmadı. Ahmet beyin teklifi beni kızdırmaktan ziyade meraklandırmıştı, o adam nasıl ve neden böyle bir şeyi dile getirdi? Beni başka birisiyle mi karıştırdı? Nedir? Olaydan tabii ki sadece ve sadece Asuman’a bahsettim, en az benim kadar meraklanan kız kardeşim internetten adamı araştırdı. e-mail adresini buldu, benim adıma bir mail attı, cebimi verdi. Adam çok geçmeden beni aradı.

‘Kızsamda kabul ettim’

Ona saydım döktüm. Ne biçim adamsın utanmıyor musun dedim. Fakat teklifini de kabul ettim. “Cem’e parayı vereceksin ama benimle yattığını asla ve kat’a söylemeyeceksin, başka bir hikaye anlatırsın, değerli elemanımı borç batağından kurtarmak istedim falan dersin” dedim. “Tamam” dedi adam, “Ne dersen kabulüm. Yalnız benim özel bir durumum var, mutlaka seninle bir araya gelmeliyim” dedi. Birkaç gün sonra gerçekten Cem’in borçları ödendi. Ben evden bile çıkmamıştım.

DEVAMI YARIN