Aldatanlar ve aldatılanlar

Borç yüzünden bana haciz koydu

07 Temmuz 2020 Salı 10:20 | Son Güncelleme: 07 Temmuz 2020 Salı 10:26

Herkese merhabalar ben Nesrin. 25 yaşında evliyim. Evliyim ama bir türlü evliliğimde aradığım huzuru bulamadım. Kocam önceleri iyi bir adamdı ama sonraları sorunlar başladı. Önce maddi sıkıntılar bunun arkasından da cinsel sorunlar ortaya çıkmaya başladı. Ben bunun üzerine kocamı defalarca aldattım ve kocamın bunların hiç birinden haberi olmadı. Ama en son başıma gelenlerden sonra zaten haberi olsa da sesini çıkartamazdı. Bu arada kocamın ismi Ahmet. Ben son zamanlarda Ahmet’in bazı davranışlarından şüpheleniyordum. En sonunda da şüphelerimde haklı olduğumu öğrendim. Çünkü kocam Ahmet kumar oynuyordu. Zaten eve geç gelmelerine çok sinirleniyordum bir de üstüne kumar oynadığını duyunca iyice sinirlendim. Kocam bana hiç karşı koyamazdı. Onu resmen parmağımın ucunda oynatırdım. Kaç defa onu eve ve yatağa almadım sayamadım bile. Ama bir tek kocamın şu kötü huyunun önüne geçememiştim. Neyse buraları kısa kesip hemen hikayeme geçiyim.

Kumar borcu yüzünden

Bir sabah daha yeni kalkmıştım kapı çaldı. Ben de üzerimde gecelik olduğu için önce kapıyı açmadım. Kim olduğunu sorduğumda dışarıdaki ses haciz memuru olduğunu söyledi. Çok paniklemiştim ve kapıyı açarak adamı içeriye aldım. O anda gerçekten adam gözlerini benden alamadı. Çünkü ben evde kocam olmasa da seksi gecelikler giyen ve sürekli böyle dolaşan bir kadındım. O anda adamın gözünde de çok çekici göründüğümden emindim. Adama hemen zaten hazır olan çaydan doldurdum. Sonra da kocamın ne kadar borcunun olduğunu sordum. Adam bana borcun 4 bin 500 lira olduğunu söyledi. Benim kafamda ise o an şimşekler çaktı. Kocam bu haldeyken borcu ödememiz mümkün değildi. Amacım adamı baştan çıkarmak ve bu borç meselesini bir şekilde kapatmaktı. Hemen en seksi halimi takındım ve adamın kulağına fısıldar bir şekilde, “Bu borç meselesini başka bir şekilde halledemez miyiz?” dedim. Adam bir kahkaha attı ve “Nasıl ödeyeceksin” dedi. Ben de adama, “Ben bir yolunu bulurum siz yeter ki kabul edin” dedim. Adam hiç düşünmeden cüzdanını çıkardı ve önüme 2 bin lira koydu. Onunla gelen diğer görevlilere de birşeyler söyleyip gönderdi.

Artık evde ikimiz kalmıştık

Bu kadar vermesine şaşırmamıştım. Ben taş gibi bir kadındım. Hemen parayı aldım ve adamı soymaya başladım.

Kocamdan boşandım

Bir yandan da dudaklarına yapışmış ateşli bir şekilde adamı öpmeye başlamıştım. Ayakta deli gibi sevişmeye başladık. Ben haciz memuruna vermeye hazırdım. Adam sonuçta az para vermemişti ve hemen tadını çıkartmaya başladım. Adamda 40’lı yaşlarda normal biriydi neyse pantolonunu çıkardı. Ben de gülümsedim gel bakalım dedi odaya götürdüm. Saatlerce seviştik. Bana yapmadığını bırakmadı. Ne istediyse yaptım. Onun da benim de pestilimiz çıktı.

Memura bana bakıyor

Kalan 2 bin 500 TL içinde benimle defalarca birlikte oldu. Sonra kocamdan boşanıp farklı bir hayat kurdum kendime bu gerizekalı memurun paralarıyla geçimimi devam ettiriyorum. Sonuçta o gerizekalı kocam için vücudumu harcamaya değmezdi.