Aldatanlar ve aldatılanlar

Bir inat uğruna - 4

23 Eylül 2019 Pazartesi 17:29 | Son Güncelleme: 23 Eylül 2019 Pazartesi 17:30

Ailem seninle beni tanıştırmak için geldi” dedi. “Senin de ailenin haberi var galiba ama sana belli etmiyolar” deyince şaşırdım yanıma oturdu. Sallanmaya başladık derken başımı omuzuna kodum sohbet etmeye başladık. “Dedemin evi boş. Burada çok ses var. Hadi dedeme geçelim” dedim. Orada daha rahat konuşuruz kimse duymaz diye ve yürümeye başladık. Belimden tuttu cok fena etkilenmiştim derken evin kapısını açar açmaz dudağıma yapıştı ve kendimi yerde buldum. Müthiş sevişiyordu adeta benimle dans ediyordu. 10 gün kadar kaldılar ve 10 gün içinde her fırsatta birlikte olduk. Resmen geri dönme vakti gelmişti artık ve üzülüyordum. Adem, Ayaz, Semih ve simdi bir de Ali vardı. Telefonlarım susmuyordu ve sonunda Adem’e yakalandım.

Sonunda yakalandım

Adem herşeyi buldu ve çözdü sonunda ama ayrılmadık. Tam detaylarını hiç bir zaman bilmedi bilemeyecekte. O sadece görüştüğümü falan biliyor ama asla onlarla birlikte olduğumu söylemedim. Adem, Ayaz’la da Semih’le de Ali’yle de konuştu hiç biri hakkımda kötu tek kelime etmedi. Çünkü Adem hariç hepsine dürüst oldum. Ama ben Adem’i aldatırken aldatılacağımı hiç hesaba katmamıştım. Meğer o da beni aldatmıştı ben ondan ilgisizliğinin intikamını başkalarıyla zaman geçirerek birlikte olarak aldığımı düşünürken. O da “Bana bunları Eylem nasıl yaptı” diyerek benden başka 2 kişiyle daha birlikte olmuş. Duydum. Sonra onu aşırı kısmanmaya başlamıştım. Sıkı bir takip sonrasında yakaldım.

Adem de beni aldattı

Ama her defasında onu affettim. Nedense onu kaybetmekten çok korkuyordum. Benim ki alışkanlıktan öteydi. Şimdi ne olduğunu merak mı ediyorsunuz Adem sevgililerinden ayrıldığını söylese de tabi ki ben inanmıyorum ama yine de onunla beraberim. Ayaz, Semih ve Ali’ye mi ne oldu. Ayaz’la hala görüşüyorum telefonda bayramda seyranda. Semih ve Ali ile de dostluklarımız sağlam. Yani geçmişte her ne yaşandıysa yaşandı geçmişte kaldı. Şuan Adem’e çok sadık biriyim ama galiba o artık bana sadık değil. Güvenmiyorum artık ona ama cok seviyorum. Benimle fazlasıyla ilgileniyor zaman geçiriyor ama yine de güvenmiyorum. Biliyorum ki beni aldatmaya devam ediyor. Hayatımın bundan sonrasını nasıl geçireceğimi bilemiyorum. Ailemin ise evlilik baskıları üzerimde gitgide artıyor. Benimle artık kim evlenir ki! Adem desen seviyorum ama asla evlenmem. Ayaz ise bir daha bana güvenmeyeceğini biliyorum. Semih zaten evli. Ali’nin ise son olaylardan sonra benimle bir alakası kalmadı. Bundan sonra herkes kendi hayatına bakacak. Bazen Adem’i tekrar aldatsam mı diyorum belki benimle evlenir... Kim bilir!