Aldatanlar ve aldatılanlar

Bir inat uğruna - 3

20 Eylül 2019 Cuma 09:56 | Son Güncelleme: 20 Eylül 2019 Cuma 15:49

Evliliğini anlattı bir oğlu vardı 2 yaşında. Dostça sohbet ettik. Bizi eve bıraktılar tabii ki o arada Adem devamlı arıyordu ve ben cevap vermiyordum. Bu arada Semih Betül’den numaramı falan istemiş. Ver dedim bende. Konuşmaya başladık devamlı. Artık dörtlü takılıyorduk. Hatay dışında oturmalara gezmelere gitmeye başladık. O ara Ayaz’la da görüşüyorum Adem’le de. 3 sevgilim oldu ve ben artık Adem’in bu ilgisizliğinin intikamını alıyorum diye düşünüyordum. Semih’le de aram çok iyiydi. Buluşuyor birlikte zaman geçiriyorduk. “Bir akşam ayarlayalım şehir dışına çıkalım” dedi. Biz de Betül’le ayarladık ve şehir dışına çıktık. Mersin’de bir otele yerleştik. Arkadaşlarınınmış otel. 2 oda tutmuştuk. Ben Betül’le Semih’te Tolgay’la kalacaktı. Nasıl olduysa akşam yemekten sonra Betül Tolgay’la kalmaya karar verdi. Bende mecburen Semih ile kalmak zorunda kaldım.

Vicdan azabından ölüyordum

Semih yanıma gelip öpüşmeye başladık derken sevişmeye hoop bir de baktım ki yataktayız ama vicdan azabından ölüyordum. Huzursuzdum hep Adem yüzünden. Bu hallere düşmüştüm seviyordum onsuz nefes alamıyordum ama ilgisizliği de beni deli ediyordu derken Semih’le de birikte olduk. Hatay’a döndüm Semih’le de görüşmelerim devam etmeye başladı. Birlikte zaman geçiriyor eğleniyorduk. Yaz sonlarıydı. Antalya’dan uzaktan akrabalarımız gelmişti ilk defa karşılaşacaktım oğluyla ama hani karşımda çirkin birini bekliyordum. Oysa ki tam tersine esmer 1.78 boylarında atletik yapılı kaş göz kara “Allah’ım bu ne ya” dedim. Annem evde mi oturacaksınız çık Ali’yi gezdir demez mi ben atladım hemen ve Ali de “Evet yani evde mi pinekliyeceğiz. Ben mimarım gezip görmek istiyorum topraklarımı” dedi. Ailesi Antalya’da ama kendi Belçika’da yaşıyordu.

Bana talip olmuştu

Derken hazırlanıp çıktık gezmeye... Sohbetimiz çok iyi gidiyordu. Bazen dili dönmüyordu Türkçe kelimelere. Dedesiye Belçika’da büyümüş meğer. Çok sempatik hem de komikti ve akşam eve geldik kapıda okey falan oynamalar benim kuzenlerim falan da gelmişti. Masanın altından ayağı gerçekten ayağıma dokunmuştu. Hemen çektim ama yarım saat sonra falan bu sefer ben inadına ayağına dokundum. Ben de az değilim hani derken gece oldu herkes odasına çekilip uyudu ben de hamağa geçtim uzandım tam uyuyacakken baktım biri saçıma dokundu. “Uykum kaçtı” dedi Ali. “Niye rahatsız mı oldun bir şeyden” deyince “Evet oldum. Senden dolayı” demez mi şok oldum. “Ne oldu ki” dedim. “Bir şey yok çok tatlısın seninle bir şeyler yaşabiliriz ama ciddi düşünürsen” dedi. Meğer ailesi beni ona göstermeye gelmiş çaktırmadan. Ben gülmeye başladım. “Nasıl yani” dedim.

 

DEVAMI YARIN