Aldatanlar ve aldatılanlar

Bir inat uğruna - 2

20 Eylül 2019 Cuma 09:50 | Son Güncelleme: 20 Eylül 2019 Cuma 09:51

Sonra hazırlanıp dışarı çıktık Beşiktaş’a falan indik. Oturduk hep beraber sohbet ettik. Akşam Ebru’da katıldı bize derken eve döndük ama Ayaz bana hiç farklı şekilde beni üzmemek için yaklaşmıyor hep aşkla sevgiyle yaklaşıyordu. Odalarımıza çekildik ve 5 dakika sonra mesaj yazarak “İyi ki geldin dünyama” dedi. Çok mutluydum. Odamdan çıkıp odasının kapısının önüne gittim mesaj attım birlikte uyuyalım mı diye...

Odasına gittim

Bana cevap olarak, “Üzülmeni istemiyorum. Ben de çok istiyorum ama korkuyorum beni yanlış anlamandan” dedi ve okur okumaz ben odasına girdim. Üzerimde mini bir gecelik vardı görür görmez “Kapıyı çalsaydın belki çıplaktım” dedi ve güldü. Sonra “Şaka yaptım böceğim gel” dedi ve yanına gittim sarıldı. Yattık ben sırtımı döndüm ona oda sarıldı yarım saat kadar böyle konuşmadan birbirinin nefesini kalp atışını dinledik. Sonra döndüm ona ve öptüm onu. “Sen yaramaz bir kızsın ama ben sana asla kötülük yapamam” dedi ve çok ateşli bir şekilde öpüşmeye başladık derken kendimizi çıplak bir şekilde farkettik. Ama öyle bir arzulama şekli yoktu heralde. Bana nasıl aşkla sevgiyle dokunduğunu anlatamam. Öperken içine çeke çeke kokumu sindire sindire öpüyordu.

Tercih yapmamı istedi

Çılgınlarca sabaha kadar sevişip ilişkiye girdik. Sevişirken bile birbirine bakıp mutluluktan gülüyorduk sonra uyumak istedim öyle bir sarıldıki sanki hiç ayrılmayacağız gibi... Neyse benim dönme vaktim gelmişti. Havaalanına gidiyorduk el ele Adem arıyordu “Nerdesin hayatım” dedi ve ben de Hatay’dan misafirlerim var canım sonra konuşuruz” deyip telefonu kapattım. Ayaz çok kıskanmıştı ve bana “Artık karar vermelisin benimle ya da onunla kal” dedi. İkisinden de vazgeçemiyordum. Adem’i seviyordum bende alışkanlık olmuştu ama Ayaz’a sırılsıklam aşık olmuştum derken Hatay’a döndüm. Görüşmeler tabi ki Ayaz’la devam ediyordu. Ayaz’a Adem ile ayrıldığımı söylemiştim ama Adem’le de seks hayatım, görüşmeler el ele gezmeler devam ediyordu. Vicdan azabı çekiyordum. Adem’le aram artık limomiydi devamlı tartışıyorduk.

Beklemediğim bir teklifti

Bir akşam arkadaşım aradı yine Adem’le tartışmıştık. Erkek arkadaşımla buluşacağım sende gel kafanı dağıtırsın dedi. Kabul ettim ve evin önünden aldılar beni. Arabada Semih diye biri daha vardı gittik hep beraber bir yerde oturduk sohbet falan ettik. Sonra ayrı masalara geçtik. Semih, “Sana bir şey söylemem lazım” dedi. “Tabii ki” dedim. Senden çok hoşlandım resimlerini falan da gördüm. Betül senden çok bahsetti. Erkek arkadaşın varmış. İsmi Adem. Aranızda kötüymüş” diyerek konuşmaya başladı. “Ama bir şey var” dedi durdum. “Ben evliyim ve evimde çok huzursuzum. Yaşım 29 ama gel gör ki sanki 50 yaşındayım” dedi.

 

DEVAMI YARIN