Aldatanlar ve aldatılanlar

Bir inat uğruna - 1

17 Eylül 2019 Salı 16:33 | Son Güncelleme: 17 Eylül 2019 Salı 16:40

Ben aslen Hataylı’yım ama İstanbul’da öğrenciyim. 27 yaşındayım 7 senelik bir ilişkim var ve hala devam etmekte. Onu aldatmam inat üzerine başlamıştı çok seviyordu ama ilgisizdi sadece tek ilgili olduğu yer yatağımız oluyordu bu da beni deli ediyordu. Seks hayatımız muhteşem oluyordu her defasında ikimizde zevk alıyorduk başka tenlerde uyuşamayız asla diyorduk. Adem’le aramızda 10 yaş var ve bende Adem’i çok seviyorum onsuz nefes alamıyorum. Peki böyle derken nasıl aldatabildim bende bilmiyorum. Onun ilgisizliği yüzünden internetten biriyle tanıştım. Daha doğrusu arkadaşlarımın vasıtasıyla 5 ay kadar telefonda sosyal paylaşım sitelerinde görüştük ama benim erkek arkadaşım olduğunu başta söylemiştim. Ona ama o kadar birbirimize doğaldık ki günde 10 saate yakın konuşuyorduk. Her fırsatta birbirini arıyor, dertleşip kahkahalarla gülebiliyorduk. 5 ay sonra evdekilere 2 gün arkadaşımda kalacağımı söyleyerek evden çıktım ve uçakla Hatay’dan İstanbul’a yanına gittim. Havaalanından arkadaşı Berat, arkadaşının sevgilisi Ebru’yla aldılar beni.

Yıllardır beraber gibiydik

İlk karşılaşmamız sanki ama yıllardır beraberdik ve ayrı şehirlerde yaşıyorduk. Elinde bir demet gülle koşa koşa yanıma geldi. Sarıldı, kollarımdan tutup sıkıca sarılıp döndürmeye başladı beni rüya gibiydi deli gibi öpüyor, “Aylardır bu anı bekliyordum iyi ki geldin” diyordu. Ayaklarım yerden kesilmişti ve arkadaşlarıyla da telefondan falan sohbetim vardı. Onlarda hoş geldin deyip sarıldılar ama sanki yıllardır dost arkadaş gibiydik. Onlarla da hemen, “Aç mısın?” diye sordular. Yok dedim ama yine güzel bir restorantta yer ayrılmıştı yemek falan yedik. Gece 3-4’e kadar dışardaydık sonra eve gidelim mi dediler tamam dedim. Bana bir oda gösterdiler ve odama çekilip hemen üzerime kısa bir elbise giyip yanlarına gittim ama Ayaz’la aramızda öyle bir sevgimi aşk mı nedir bilmiyorum ama kuvvetli bir bağ vardı. Hemen kıskandı beni odaya çağırıp “İnsan gibi giyin” dedi. Çok hoşuma gitmişti. Tamam diyerek üzerimdekileri çıkarıp pijamalarımı giydim yanlarına gittim. Sohbet falan ettik ben anlattım onlar anlattı ama ben Ayaz’la hep el ele göze gözeydik ayrılmaz birbirine deli gibi aşık iki insandık sanki. Berat’la Ebru “Biz yatıyoruz iyi geceler artık size” dediler.

Çok iyi anlaşıyorduk

Ayaz’la başbaşa kaldık şakalaşıp birbirimizi öpüyor gülüyorduk. “Artık uyuyalım” dedim. O da bana “Yapma uyumayalım. 2 gün kalacaksın sadece bırak yanında olayım. Uyuma belki de ilk ve son görüşüm olacak seni” diye üzgün bir şekilde elimi tuttu. Odama girdim. Odadan odaya mesajlaşmaya başladık sabah kadar. Sabah kahvaltı hazırlanmış beni öpücüklerle uyandıran bir adam vardı karşımda. Şirinlikleriyle beni etkilemeye çalışıyordu. Ebru, “Ben geç kaldım” diyerek evden apar topar çıktı. Ben, Ayaz ve Berat kahvaltı yaptık ama çok iyi anlaşıyorduk.

 

DEVAMI YARIN