Zeljko Obradovic: ‘Korkuyorum ki bu tabloyu değiştirmek çok kolay olmayacak’

Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic, CKSA Moskova mağlubiyetinin ardından Fenerbahçe Televizyonu’na değerlendirmelerde bulundu. Tecrübeli hoca, "Bugün sergilediğimiz tablo için onlardan çok özür diliyorum. Korkuyorum ki bu tabloyu değiştirmek çok kolay olmayacak" ifadelerini kullandı.

16 Kasım 2019 Cumartesi 08:48 | Son Güncelleme: 16 Kasım 2019 Cumartesi 08:49
Zeljko Obradovic: ‘Korkuyorum ki bu tabloyu değiştirmek çok kolay olmayacak’

Euroleague 8. hafta karşılaşmasında CSKA Moskova’ya 88-70 yenilen Fenerbahçe Beko’da Başantrenör Zeljko Obradovic maç sonu açıklamalar yaptı.

Euroleague’de oynadıkları 8 maçtan 6 mağlubiyetle ayrılan sarı lacivertlilerin tecrübeli çalıştırıcısı, bu tabloyu değiştirmenin kolay olmayacağını dile getirdi.

İşte Obradovic’in yaptığı açıklamalar;

“Bir tane daha çok kötü oynadığımız bir maç. EuroLeague maçları bizlere ekstra motivasyon veren maçlar olmalı. Özellikle de iki kere evde oynadıktan sonra taraftarlarımızın desteği, coşkusu, sevgisi ve idman ziyaretine gelen taraftarlarımızın bizlere olan güvenlerini gösterdikten sonra. Bugün sergilediğimiz tabloda da kesinlikle son iki maçta bize verdikleri mesajı ve idmana geldiklerinde iletmek istediklerini anlamadığımız kesin. Bugün sergilediğimiz tablo için onlardan çok özür diliyorum. Korkuyorum ki bu tabloyu değiştirmek çok kolay olmayacak. Bunu hep konuşuyoruz ama bu yeterli değil sanırım. Son çeyrekte sadece 2 faul yaptık takım olarak ve onların nasıl skor ürettiğini izlemekten başka söyleyebileceği bir şey yok. Bu, çok şeyi anlatıyor.”

 

 

Kaynak: sözcü

Zeljko Obradovic