TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (09 Ocak 2021 Cumartesi)

Bugün televizyonda hangi spor programları var? Maçlar hangi kanalda, saat kaçta?

09 Ocak 2021 Cumartesi 10:06 | Son Güncelleme: 09 Ocak 2021 Cumartesi 10:07
TV'de spor ekranı ve Spor Gündemi (09 Ocak 2021 Cumartesi)

SÜPER LİG

13.30 Demir Grup Sivasspor - Gaziantep FK

16.00 Hes Kablo Kayserispor - Yeni Malatyaspor

16.00 Göztepe - Fraport TAV Antalyaspor

19.00 Galatasaray - Gençlerbirliği

BEŞİKTAŞ

12.00 Siyah-beyazlılar Atakaş Hatayspor maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

16.00 Beşiktaş kafilesi, karşılaşma için Hatay'a hareket edecek.

- Kafilenin kente varışı

FENERBAHÇE

- Sarı-lacivertliler, BB Erzurumspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürecek.

BASKETBOL

- ING Basketbol Süper Ligi

13.00 Lokman Hekim Fethiye Belediye Spor - Pınar Karşıyaka  

15.15 OGM Ormanspor - Fenerbahçe Beko  

17.30 Tofaş - Bahçeşehir Koleji  

20.00 Beşiktaş - Frutti Extra Bursaspor

- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

14.00 Galatasaray - Bellona Kayseri Basketbol          

14.30 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol - OGM Ormanspor          

15.00 İzmit Belediyespor - Samsun Canik Belediye          

15.30 Beşiktaş HDI Sigorta - ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi          

15.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor - Birevim Elazığ İl Özel İdare          

16.00 Nesibe Aydın - Fenerbahçe Öznur Kablo

TENİS

10.00 Yılın ilk Profesyonel Tenisçiler Birliği (ATP) turnuvası olan Antalya Açık devam edecek. Milli tenisçi Altuğ Çelikbilek, ikinci tur maçında Nikoloz Basilahvili ile karşılaşacak.

BAKAN KASAPOĞLU'NUN PROGRAMI

- Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kars'ta Sarıkamış Harekatı'nın 106'ncı yılı anma etkinliklerine katılacak.

11.00 Protokol töreni (Ayyıldız Tören Alanı)

12.30 Sarıkamış Yürüyüşü (Tören Alanı ile Şehitlik arası)

13.00 Sarıkamış Gençlik Merkezi açılış töreni

13.20 Kardan Heykeller açılış töreni

14.00 Iğdır Valiliği ziyareti

AVRUPA'DAN FUTBOL

17.30 B. Leverkusen - Werder Bremen (Cem Tuna Türkmen, Samed Onur, Ömer Toprak)

17.30 Freiburg - Köln  (Salih Özcan)

17.30 Union Berlin - Wolfsburg (Yunus Mallı)

17.30 Schalke 04 - Hoffenheim (Ozan Kabak, Ahmed Kutucu)

22.45 Milan - Torino (Hakan Çalhanoğlu)

23.00 Nimes - Lille (Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı, Burak Yılmaz)

09 Ocak 2021 Cumartesi Spor Gündemi Bugün Hangi Kanalda Ne Var Hangi Maç Hangi Kanalda Kupa Maçları