Fenerbahçe’nin kafasını karıştırdı

Jordon Ibe’nin bir kez daha Fenerbahçe’nin önüne kadar gelmesi yönetimi rahatsız etti… Premier Lig takımlarından Bournemouth’un 15 milyon sterlin ödeyip, 10 numaralı formayı verdiği henüz 24 yaşında olan bir oyuncunun çok uygun şartlarda menajerler tarafında kulübe önerilmesi üzerine bir araştırma başlatıldı.

02 Haziran 2020 Salı 08:04 | Son Güncelleme: 02 Haziran 2020 Salı 08:05
Fenerbahçe’nin kafasını karıştırdı

Gelen bilgiler ise alkollü olan Ibe’nin 2019’un Aralık ayında Bentley marka aracıyla bir kahve dükkanından içeri girmesi sonrasında kulübü tarafından cezalandırıldığı ve yönetim kararıyla sözleşme verilmemesi kararı alındığı belirtildi. Ibe’nin alkol sorunu olduğu için Premier Lig’de istenmediği belirtildi.
Aynı raporda Liverpool’un eski hocası Brendan Rodgers’un, Ibe için söylediği, “her iki kanatta da oynayabilen, oyun kurucu veya forvet olarak kullanılabilecek, çok yönlü parlak bir futbol beynine sahip, gerçek bir yetenek" nitelendirmesi yer aldı.
Ayrıca Derby County’den Ibe’nin eski hocası Steve McClaren’ın, “Ibe eski tip pırpır (jinky)  kanat oyuncuları gibi. Heyecan verici bir oyuncu” ifadeleri de yer aldı.

Kaynak: fotospor

Jordon Ibe