Fatih Terim'le yönetimin toplantısı pek çok şeye gebe

Galatasaray'da Trabzonspor yenilgisi sonrasında kazan kaynıyor. Fatih Terim'in yönetimle yapacağı toplantıda istifasını verebileceği konuşuluyor.

07 Temmuz 2020 Salı 11:45 | Son Güncelleme: 07 Temmuz 2020 Salı 11:47
Fatih Terim'le yönetimin toplantısı pek çok şeye gebe

Fatih Terim’in sezon sonunda Galatasaray’dan ayrılacağı ciddi ciddi konuşulmaya başlandı… bunun pek çok nedeni var. Daha sezon başında Falcao’nun alınmasından, devre arasında yaşanan Arda krizine, yönetimin Galatasaray’a yapılan haksızlıklara sesi çıkarmamasından, Terim’in yalnız bırakılmasına kadar.

Her fırsatta hiç bu dönemdeki kadar yalnız bırakılmadığını iddia eden Terim’in görevi bırakması durumunda, yönetimin de şansının kalmayacağı konuşuluyor. Bu hafta içinde Terim ile yönetim arasında yapılacak toplantının çok şeye gebe olduğu da gelen bilgiler arasında. Özellikle Trabzonspor maçından sonra başarısızlığın sorumluluğunu, “Sebep A benim. Sebep B, Fatih Terim. İyi geceler” diye vermesi dikkat çekti.

Pişmiş tavuğun başına gelmeyenler Galatasaray'ın başına geldi

Fatih Terim, Trabzonspor yenilgisinden sonra, ''Başımıza gelmeyen kalmadı'' dedi... oldukça yerinde bir açıklama oldu. Galatasaray’ın bu halini en iyi anlatan durum oldu.

Onyekuru geldi. Sıtmaya yakalandı. Sonra da Monaco geri çağırdı gitti.

Belhanda’nın çenesi kırıldı.

Ömey Bayram parmağından ameliyat oldu.

Muslera’nın kaval kemiği iki yerinden kırıldı.

Andone’ın üzerine kaleci düştü geri döndü.

Luyindama milli takıma sağlam gitti. Sakat döndü.

Lemina’nın en önemli maçtan önce sakatlığı oynamasına engel oldu.

Falcao bu sezon zaten hep sakattı.