Fatih Terim konuştu, Galatasaray'da çarşı karıştı

Galatasaray'da Fatih Terim'in Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı sonrası yaptığı açıklamalar, ortalığı karıştırdı.

26 Ekim 2020 Pazartesi 07:59 | Son Güncelleme: 26 Ekim 2020 Pazartesi 08:01
Fatih Terim konuştu, Galatasaray'da çarşı karıştı

Galatasaray’da gündem Fatih Terim’in Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçından sonra yaptığı açıklamalar... özellikle söylediği ''İçeride veya dışarıdakilerin arkamdan planlarını biliyorum'' sözleri. ''Dışarıda'' dediği isim zaten herkesin bildiği gibi Fenerbahçe Başkanı Ali Koç. Koç, Terim’in milli takımdan ayrılırken aldığı tazminatı dahi gündeme getirmişti.

Fatih Terim’in ''İçeride'' derken, hem yönetim hem de camia içinden bazılarının kendisi aleyhine planlarından bahsettiği bildirildi. Terim’in yönetim içinde Yusuf Günay’la arasında sorunlar olduğunu bilmeyen yok. Adaylığını koymayı düşünen Günay’ın, seçilirse Terim’le yolları ayırmak istediğini de bilmeyen yok.

Liselilerin aday olması için baskı yaptığı isimlerden birisinin de benzer bir görüşte olduğu camia içinde ciddi ciddi konuşuluyor. Aday olması durumunda seçileceğine kesin gözüyle bakılan bu adayın söylediği, ''Geldiğim anda O gidecek. Galatasaray’a yakışır bir teknik adam gelecek'' sözlerinin Terim’i çok rahatsız ettiği bildirildi.

Gelen bilgilere göre Terim aday olmayacak. Zaten bunu kendisi de açıkladı. Ancak camia içinde başarılı teknik adamın şimdiye kadar hiç olmamış bir şeyi yapacağı konuşuluyor. Terim’in yapmayı planladığı şeyin bir Yüksek Divan Kurulu üyesi olarak başkanlık seçiminde bir adayı işaret edeceği ciddi ciddi konuşuluyor.

Galatasaray