Burak Yılmaz'la ilgili bomba iddia!

Lecce'nin istediği Burak Yılmaz için İtalyanlar bomba bir iddia ortay attı. Bu iddiaya göre; Burak Yılmaz, alacaklarını alma konusunda sıkıntı yaşadığı için Beşiktaş'tan ayrılmaya sıcak bakıyor.

20 Haziran 2019 Perşembe 09:28 | Son Güncelleme: 20 Haziran 2019 Perşembe 09:28
Burak Yılmaz'la ilgili bomba iddia!

Lecce’nin sportif direktörü İstanbul’a geldi.... Serdal Adalı ile görüştü. Burak Yılmaz’ı istedi. Serdal Adalı, Burak’ı ancak 7.5 milyon Euro vermeleri durumunda satabileceklerini iletti.

Burak Yılmaz’la ilgili iddiaların ise ardı arkası kesilmiyor. Önceki gün İtalya hayalini gerçekleştirmek için Burak Yılmaz’ın Lecce’ye gitmek istediği iddia edildi. Hatta Şenol Güneş gittiği için takımdan ayrılmaya sıcak baktığı dedikodusu yayıldı.

Dün ise İtalyanlar, Burak’ın, Trabzonspor’dan Beşiktaş’a gitmek için kazancından çok büyük indirimler yaptığını ama Pepe, Babel ve son olarak Adriano’ya parasını ödeyemediği için kaybeden Beşiktaş’ın Burak’ın da parasını ödeyemediği için kaybetmek üzere olduğunu iddia etti. Türk oyuncunun yaptığı indirime rağmen ödemelerini zamanında alamadığı için ayrılmak istediği gündeme getirildi.

Kaynak: fotospor

burak yılmaz