Başkan Terim, Galatasaray’ın yeni teknik direktörünü seçti

Galatasaray'da başkan adayı olacağı konuşulan Fatih Terim'in gelecek sene takımın başına Domencio Tedesco'yu getirmeyi planladığı öğrenildi.

11 Nisan 2021 Pazar 10:34 | Son Güncelleme: 11 Nisan 2021 Pazar 10:41
Başkan Terim, Galatasaray’ın yeni teknik direktörünü seçti

Fatih Terim’in başkanlığı düşündüğü ve planlarını bu yönde yaptığı için takımla olan alakasını azalttığı görevi Levent Şahin’e devrettiği, bu yüzden son dönemde üst üste puan kayıplarının geldiği iddiası arttı…

İddialara göre Terim’in planları arasında kendisi başkan olursa takımı Levent Şahin’e teknik direktör olarak vermek bulunuyordu. Ancak kendisinin olmadığı maçlarda Şahin’in etkisiz teknik direktörlüğü Terim’e geri adım attırdı. İddialara göre Terim eğer başkan olursa, Galatasaray’a yabancı genç bir teknik direktör getirecek.

Hatta aklında da Spartak Moskova’dan ayrılması gündemde olan 35 yaşındaki İtalyan asıllı Alman teknik adam Domencio Tedesco var.

Bir başka iddia ise Terim’in teknik direktör olarak göreve devam etmesi durumunda altında çalışan antrenör ekibini tamamen değiştireceği. Yanına genç ve potansiyelli yabancı bir birinci yardımcı getireceği iddia ediliyor.

Domenico Tedesco Galatasaray
loading...