Aykut Kocaman'ın son kurbanı Mert Günok! Yeni takımı netleşiyor

Başakşehir'in şampiyon olduğu sezon performansıyla beğeni toplayan ve Milli Takım'ın as kalecisi olan Mert Günok, sonraki süreçte takımla beraber düşüşe geçmişti. Önce Milli Takım'dan sonra da Başakşehir 11'inden kesilen Mert, Aykut Kocaman'ın gelmesiyle beraber formayı unuttu. Tecrübeli kaleci takımdan ayrılıp Süper Lig devine gidecek.

07 Mayıs 2021 Cuma 11:13 | Son Güncelleme: 07 Mayıs 2021 Cuma 11:16
Aykut Kocaman'ın son kurbanı Mert Günok! Yeni takımı netleşiyor

Mert Günok 4 sezondur formasını giydiği Başakşehir'e veda ediyor. Aykut Kocaman'ın takımda düşünmediği tecrübeli kaleci, yerini Volkan Babacan'a kaptırmıştı. 2 yıllık sözleşmesi olmasına rağmen sezon sonu takımdan ayrılması beklenen Mert'in yeni durağı ise büyük ihtimalle Trabzonspor.

Trabzonspor bu yaz Uğurcan Çakır'ı rekor bedelle satacak gibi görünüyor. Her ne kadar Uğurcan'ın arkasında 27 yaşındaki Erce Kardeşler forma beklese de, Abdullah Avcı şampiyonluk hedefleyen takıma tecrübeli bir kaleci istiyor.

Mert Günok'un maaş yükünden kurtulmak isteyen Başakşehir de bu ayrılığa sıcak bakıyor ve bonservis konusunda Trabzonspor'a kolaylık sağlanacak. Ayrılığın gerçekleşmesinin ardından Aykut Kocaman, yeni sezonda Volkan Babacan'ı as kaleci olarak kullanmaya devam edecek.

 

Aykut Kocaman
loading...