Ahmet Çakar'dan şok Fatih Terim sözleri: Bırak yoksa ayağa düşersin

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in görevi bırakıp bırakmayacağı, sezon sonu istifa edip etmeyeceği tartışılmaya başlandı. Yaşının ilerlemesi ve başarısız sonuçlar yönetimle arasındaki soğuk savaş ve ekonomik krizle de birleşince oldukça sıkıntılı bir sürece girileceğini düşünen yakınları da Terim'e bırakması yönünde tavsiyede bulunduğu iddia ediliyor. Konuyla ilgili futbol yorumcusu Ahmet Çakar'dan Fatih Terim'e tavsiye geldi.

07 Temmuz 2020 Salı 11:48 | Son Güncelleme: 07 Temmuz 2020 Salı 11:49
Ahmet Çakar'dan şok Fatih Terim sözleri: Bırak yoksa ayağa düşersin

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e bırakması yönünde tavsiyeler gelmeye devam ediyor. Futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Fatih Terim'in Galatasaray'da zirvede bırakması gerektiğini ifade etti. Galatasaray'ın Trabzonspor'a 3-1 yenildiği maçın ardından Ahmet Çakar, Fatih Terim'in gelecek sezon görevini bırakması gerektiğini ifade etti.

Fatih Terim'in zirvede bırakması gerektiğinin altını çizen Çakar, "Zirvede bırakmazsan ayağa düşersin, Fatih Terim, Galatasaray'ın en büyük efsanelerindendir, 9'da 8 yaptı. Bu müthiş bir şey. Galatasaray'ın önümüzdeki sezon daha kötü olma ihtimali önümüzdeki sezon şampiyon olma ihtimalinden daha yüksek" şeklinde konuştu.