Bahçeli'den flaş Cumhur İttifakı açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu.

13 Temmuz 2021 Salı 10:56 | Son Güncelleme: 13 Temmuz 2021 Salı 10:57
Bahçeli'den flaş Cumhur İttifakı açıklaması

MHP lideri Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları şöyle; 12 Temmuz 2021 pazartesi günü yani dün partimizin MYK ile Merkez Disiplin Kurulu'nun ortak toplantısını gerçekleştirdi. İç ve dış gelişmeleri tüm boyutlarıyla ele aldık. MHP sahadadır, kalptedir, milli kaderin taşıyıcı siyaset omurgasıdır. Biz çıkarlarımızın değil, ülkülerimizin peşindeyiz. Biz yalanın değil hakikatin izindeyiz. Halkın yanındayız, helalin safındayız. Bizim anlayışımıza göre siyaset bir meftuniyet olmasının yanı sıra insana hizmetin, hürmet göstermenin cümlesidir. Bu cümleden mahrum olanların siyaseti kötüdür, kötürümdür, köhnedir. Siyasetin doğru olması kadar zamanlamanın da doğru olması lazımdır. MHP bugüne kadar siyasette zamanlama yanlışına düşmemiştir.

NET CUMHUR İTTİFAKI MESAJI

Bu itibarla ara rejim özlemi duyanlar, demokrasiye silah çekenler bize yabancı ve uzaktır. Karanlık lobilerin telkinlerine kapımız sürgülüdür. Cumhur İttifakı'nı hedef alan alçak kampanyalara tamamiyle kulağımız kapalıdır. Cumhur İttifakı dünden daha güçlü bir şekilde ayaktadır, varlık ve birliğini kararlılıkla muhafaza etmektedir. Cumhur İttifakı Türk milletinin duruşudur. Bu duruş ipotekli bir duruş değildir, bastığımız yer sağlamdır.

15 Temmuz Türkiye için bir dönüm noktasıdır. Lütfen dikkat ediniz. 15 Temmuz'un sis bulutu henüz dağılmamıştır. FETÖ ele başları ABD vew Avrupa ülkelerinde cirit atmaktadır.

Fethullah Gülen derdest edilip ülkemize getirilmelidir. Başka çare yoktur, başka çözüm yoktur. İhanetin bedeli başka türlü ödenmeyecektir. 251 şehidimizin kanu hala yerdedir.

Devlet Bahçeli
loading...