Sekste heyecanı arttıracak mekanlar

Asansörde, arabada, merdiven boşluğunda… Böyle bir şeyi denemeye cesaretiniz var mı?

11 Şubat 2019 Pazartesi 11:24 | Son Güncelleme: 11 Şubat 2019 Pazartesi 11:29
Sekste heyecanı arttıracak mekanlar

Asansörde: Sadece oral seks denemek bile bu heyecanı yaşamanızı sağlayabilir, hem de ani bir durumda toparlanmanızı kolaylaştıracaktır. Etek giymiş olmak, hatta iç çamaşırınızın olmaması, emin olun, hızınıza hız katabilir. Plazaların asansörlerine dikkat edin, kamera olabilir.

Arabada: Ön koltukta başlayıp, ön sevişmeden sonra daha rahat hareket edebileceğiniz arka koltuğa geçebilirsiniz. O araba kullanırken oral seks yaparak, onu gerçek sürüş keyfiyle tanıştırabilirsiniz, ama kaza yaptıracak kadar değil tabii! Camların kapalı olması, seslerinizin çevreden dikkat çekmesini engeller.

Denizde: Boyunuzu geçmeyen suda veya ikinizden birinin tutunabileceği batmayan bir şeyle (deniz yatağı, duba vb.) denerseniz çok daha tempolu olacaktır. Uzun sürdüğü takdirde, vücut üşüdüğü için, iki tarafın da vücudu hissizleşecektir; bu yüzden kısa tutmakta fayda var. Ön sevişmeye denizde başlayıp, serin sulardan kızgın kumlara doğru devam edebilirsiniz.

Merdiven boşluğunda: Sensörlü otomatların olmadığı apartmanlar daha ideal. Kapı zilinin ve otomat düğmesinin mümkün olduğunca yakınlarında olmayın.

Ofiste: Bill Clinton durumuna düşmemek için kameralara dikkat! Sürpriz yapıp partnerinizin ofisine gidin. Kapısını kilitleyin ve ona striptiz yapın. Araştırmalara göre, beş kadından biri iş yerinde seks yapıyor; demek ki iş hayatının stresinden kurtulmanın yolu bu.

Uçakta: Uçakta seks deneyenler için 'Mile High Club' adında bir sanal kulüp var. Araştırmak isterseniz bakabilirsiniz. Tuvaleti denemek isterseniz, hosteslerin serviste olduğu anı seçmeniz, yakalanma riskinizi azaltır. Uzun yolculuklarda ışıklar sönüp herkes uyuduktan sonra, bir de uçak çok kalabalık değilse, battaniyeler yardımıyla unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.