Sadık Arslan

Vida’dan sonra Ljajic! Çebi’nin yüzü güldü

02 Nisan 2021 Cuma 12:59 | Son Güncelleme: 02 Nisan 2021 Cuma 13:00

Beşiktaş’ta Domagoj Vida’dan sonra indirime hayır diyen bir isim daha yola geldi. Adem Ljajic de indirime “evet” dedi… daha önce defalarca indirim konusunda ayak direyen Sırp oyuncu, Vida gibi yüzde 15 indirim yapılması konusunda yönetime yardımcı oldu.

Ljajic’in indirime evet demesinin ardında Vida’nın indirimi kabul etmesinden sonra sözleşmesinin uzatılması için görüşmelere başladığının yattığı iddia edildi.

Gelecek sezon sözleşmesi bitecek olan Vida’nın en az 2 yıl daha siyah-beyazlı formayı giymesi için görüşmelerde önemli yol katedildi. Kendisini hayata ve futbola döndüren sevgilisi Zübeyde’nin İstanbul’da yaşamak istediği için Ljajic’in kendini futbola verdiği konuşuluyordu. Şu dönemde Ljajic’in gelecek sezon bitecek sözleşmesinin uzatılması için sevgilisinin de baskısını hissettiği, bu yüzden indirim yaptığı konuşuluyor.

Kanada’da Laryea şaşkınlığı

Kanada’da Atiba’nın, Laryea’yı Beşiktaş’a önerdiği iddiasının şaşkınlığı yaşanıyor… TSN’den Matthew Scianitti, Toronto’nun, sadece psikolojik destek olmak için transfer ettiği Gana asıllı oyuncudan para kazanabileceğini iddia etti. 2019’de Orlando’dan gönderildikten sonra aylarca takımsız kaldığı için bunalıma giren Laryea’nın, Toronto’ya, “maç başına ücretle” imza attığını hatırlattı. Mart 2019’dan Haziran 2020’ye kadar Laryea’nın sadece oynadığı maç başına para kazandığını, son 9 aydır garanti ücretinin olduğunu belirtti. Laryea’nın Beşiktaş’a giderse 26 yaşından sonra Avrupa’ya gitmeyi başaran nadir Kanadalı oyunculardan birisi olacağının altını çizdi.

Duy da inanma! Fenerbahçe’ye 35’lik teknik adam

Şu dönemde Fenerbahçe’nin bir teknik direktörünün olmaması ve Bundesliga uzmanı Erdinç Sözer’in Emre Belözoğlu’nun yardımcısı olarak Fenerbahçe’ye katılması dedikoduları Alman teknik direktörlere yönletti. Jogi Löw ve Bruno Labbadia bir anda dedikodu kazanının en popüler iki ismi oldu.
Ancak tam da bu dedikoduların üzerine bir dedikodu daha düştü. Ruslar Spartak Moskova’nın Torsten Fink ve Paulo Fonseca ile görüşmelere başladığını, Domenico Tedesco’ya sezon sonunda yol verileceğini yazdı.

Almanların iddiası ise 35 yaşındaki teknik adamın gelecek sezon Fenerbahçe’yi çalıştıracağı için Spartak Moskova’dan ayrılmak istediğini yönetime ilettiği oldu.

loading...