Tarkan'dan ret yiyen Yıldız Tilbe sessizliğini bozdu

Müzik dünyası için başlatılan akıma katılan Yıldız Tilbe, Tarkan'a pas atmış ancak Megastar'dan olumsuz yanıt almıştı. Şarkıcıya kırgın olmadığını söyleyen Tilbe, "Tarkan topu bana geri attı. Olabilir, öyle düşünebilir" dedi.

08 Mayıs 2021 Cumartesi 18:18 | Son Güncelleme: 08 Mayıs 2021 Cumartesi 18:20
Tarkan'dan ret yiyen Yıldız Tilbe sessizliğini bozdu

Pandemi döneminde seslerini duyurmak isteyen müzisyenler #HepimizİçinSesVerTürkiye etiketiyle sosyal medyada bir akım başlattı ve ilk çağrısını Murat Kekilli'ye yaptı.

Kekilli bu çağrıya, Yıldız Tilbe'nin 'Delikanlım' şarkısıyla yanıt verdi. Ardından da Tarkan'ın 'Kış Güneşi' şarkısını söyleyen Tilbe, Twitter hesabından meslektaşı Tarkan'a seslendi.

Tilbe, "Tarkan topu sana attım, sen de kime istiyorsan ona at. Bir tane de Orhan Gencebay şarkısı atmak isterdim ama tek top hakkım var galiba..." diye konuştu.

TARKAN: "TOPU BAŞKASINA ATIVER"
Tilbe'nin çağrısından sonra Tarkan'dan yanıt gecikmedi. Ünlü şarkıcı, kampanyadan habersiz olunca Yıldız Tilbe'ye pas vermedi. Tarkan, "Yıldız’ım sen benim kıymetlimsin, seni çok severim ve geri çevirmek hiç istemem ama bu challenge’ın nasıl bir amaca hizmet edeceğini pek anlamadım doğrusu ve bir parçası olmak da gelmedi içimden ne yalan söyleyeyim. O yüzden sen en iyisi topu benden geri al, bir başkasına atıver" dedi.

"SAYGIM VAR, SORUN YOK"
Önceki gün Arnavutköy’de bir stüdyodan çıkarken görüntülenen Tilbe konuyla ilgili soruya “Tarkan topu bana geri attı. Olabilir, öyle düşünebilir. Saygım var, sorun yok yani” diye cevap verdi.

loading...