Şarkıcı Nez, müjdeyi sosyal medya hesabından verdi

Şarkıları ve danslarıyla bir döneme damgasını vuran şarkıcı Nez, dördüncü kez nikah masasına oturuyor. 41 yaşındaki şarkıcı 1 yıldır aşk yaşadığı Gökhan Köksal'dan evlilik teklifi aldı.

12 Temmuz 2020 Pazar 10:28 | Son Güncelleme: 12 Temmuz 2020 Pazar 10:33
Şarkıcı Nez, müjdeyi sosyal medya hesabından verdi

2000'li yılların başında 'Sakın Ha' parçasıyla ismini duyuran şarkıcı Nez, şimdilerde sakin bir hayat yaşıyor.

Son olarak Senin Annen Olmam Ben şarkısıyla hayranlarının karşısına çıkan ünlü şarkıcı, iş hayatıyla gündeme gelmese de aşk hayatıyla gündeme geldi.

41 yaşındaki şarkıcı, dün akşam 1 yıldır birlikte olduğu Gökhan Köksal'dan evlilik teklifi aldı. Nez, o anları "'Evet' dedim. Bir yıl sonra ilk tanıştığımız yerde" notuyla paylaştı.

Şarkıcı Nez, üç kez nikâh masasına oturdu ve üç evliliğinde de aradığı mutluluğu bulamadı. Nez, son olarak 2017 yılında nikâh masasına oturduğu oyuncu Eylem Server Ünüvar'dan tek celsede boşanmıştı. Bu boşanmayla üçüncü evliliğini de noktalayan Nez, "Yeniden evlilik düşünür müsünüz?" sorusuna ise, "Bunları konuşmak için çok erken." yanıtını vermişti. 

Nez, 15 Nisan 1979 yılında İzmir'de dünyaya geldi.Türk pop müziği şarkıcısı ve dansçı. Fox'ta yayınlanan Sıkı Dostlar isimli sit-com'da Haluk Bilginer, Özkan Uğur ve Seray Sever ile birlikte oynadı.

 

Nez