Samet Liçina: En büyük acı popo estetiği...

Armağan Çağlayan'ın programına katılarak gündem olan Samet Liçina açıklamalarıyla olay oldu. Samet Liçina yaptırdığı estetiklerle ilgili şoke eden sözler söyledi. Samet Liçina şimdiye kadar estetiklere yarım milyon harcadığını söyledi.

05 Mart 2021 Cuma 21:48 | Son Güncelleme: 05 Mart 2021 Cuma 21:57
Samet Liçina: En büyük acı popo estetiği...

Sosyal medya fenomeni Samet Liçina'nın hayatı merakla araştırılıyor. Armağan Çağlayan'ın programına katılarak gündem olan Samet Liçina, estetik bağımlısı olduğunu ve çok sevdiğini dile getirmişti.

Ken bebeğe benzetilen Samet Liçina, bir kardeşini kanser hastalığı nedeniyle kaybettiğini açıkladı.

Estetik yaptırmaktan çok zevk aldığını anlatan Liçina, mükemmeliyetçi ve aşırı düzenli bir insan olduğunu söyledi. En zor ameliyatının popo estetiği olduğunu ama artık ufak işlemlerde uyuşturucu krem bile kullandırtmadığını açıkladı.

Armağan Çağlayan'ın sorularını açık açık yanıtlayan Liçina açıklamasında şunları söyledi: "Estetik yaptırmayı çok seviyorum. Popomda da estetik var. Çok zor bir operasyondu. Tek gittim o kadar zordu ki kendimi camdan atmak ve ölmek istedim. Çünkü en büyük acı popo estetiği. İmplant yaptırdım. İçine bir şey koyup kapatıyorlar. Eve gittiğimde bir acı ayaklarımın üstüne basabilsem kendimi camdan aşağı atardım. Ama neyse ki geçti."

Samet Liçina şimdiye kadar estetiklere yarım milyon harcadığını da itiraf etti.

loading...