Mustafa Sandal'dan Defne Samyeli'ye cevap geldi

Kısa bir süre önce 'Beni Ağlatma' adında kitap çıkaran Mustafa Sandal, eserinde sadece kendinden değil, hayatına giren kadınlardan da bahsetti. Kitabında yıllar önce Defne Samyeli ile aşk yaşadığını söyleyen Sandal'a, güzel şarkıcı tepki göstermişti.

14 Ocak 2020 Salı 13:23 | Son Güncelleme: 14 Ocak 2020 Salı 13:28
Mustafa Sandal'dan Defne Samyeli'ye cevap geldi

Kitabında Defne Samyeli ile gözlerden uzak aşk yaşadığından bahseden Mustafa Sandal'ın bu iddiasını Samyeli, yalanladı.

Sosyal medya hesabından, “Mustafa Sandal'ın kitabında 25 yıl önce ilişki yaşadığımıza, benim bir de ‘ilişkiyi gizli yaşamak istediğim için' onu terk ettiğime dair tamamen gerçek dışı bir iddiaya uyandım bu sabah. Mustafa Sandal'ın hayatının dikkat çekmesi için adıma gerek var mıydı, bilemedim. Dilerim kendisi bu duruma netlik kazandırır da 25 senede topu topu 4 kez gördüğüm bir sanatçı arkadaşıma dava açmak durumunda kalmam” şeklinde açıklama yapan Samyel'ye cevap gecikmedi.

Bu sözlerin üzerine Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına açıklama yapan Mustafa Sandal, iddialarının arkasında durdu ve şöyle dedi:

"Defne hanım doğru söylüyor olabilir. Saymadım ama 4 kez görüşmüş ve ben yanlış yorumlamış olabilirim. Ancak, kitabı okuyunca tam olarak neye bozulduğunu da pek anlamış değilim. Keza, altını çizmek isterim ki, onun net ve kararlı duruşundan ötürü zaten bir ilişki yaşayamadığımız yazıyor, yaşadığımız değil!"

"26 yıl önce annemin yanında görüşmekten çekinmediği için, şimdi çekinebileceğini tahmin edemedim ve küçük bir anektod olarak kitapta asla rencide etmeden kendisine yer verdim. Aslında; o paragraf bir öz eleştiriydi, okuyunca bunu çok net göreceksiniz. Öyle ki 1 ay önce proje amaçlı özel bir yemekte Polat Yağcı'nın yanında 'Kitapta benden de bahsettin mi?" diye soran da kendisiydi. Şaşkınım ama yine de bir hanımefendi öyle diyorsa öyledir ve tartışmaya kapanmıştır, saygı duymak gerekir. Kendisine, birkaç gün önce çıkardığı single'ında da başarılar dilerim."