Maldivler kaçamağı!

Rol aldıkları diziye başladıkları ilk günden beri hakkında çıkan aşk iddialarını her fırsatta yalanlayan Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in soluğu Maldivler’de aldığı öne sürüldü...

19 Nisan 2021 Pazartesi 20:55 | Son Güncelleme: 19 Nisan 2021 Pazartesi 20:58
Maldivler kaçamağı!

‘Sen Çal Kapımı’ adlı dizide başrolleri paylaşan ve adları sürekli aşk iddialarına karışan Hande Erçel ile Kerem Bürsin hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Son dönemde günlük hayatta da sık sık birlikte görüntülenen ikilinin, rol aldıkları dizi sezon finali yapınca soluğu Maldivler’de aldığı öne sürüldü. Ünlü çift, hayranlarının objektifine Maldivler’de takıldı. Oyuncuların fanları sosyal medya hesaplarından bu kareyi paylaşarak, Erçel ile Bürsin’in Maldivler’de olduğunu iddia etti. Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin’in Instagram hesabından yaptığı son paylaşımı da iddiaları destekler nitelikte oldu.

Kafaları karıştırmıştı

İkili beş gün önce İstinye’de spor salonuna beraber gitmiş, Bürsin, muhabirlerin, “Spora bile beraber gidiyorsunuz. Aşk haberlerini de yalanlamıyorsunuz...” yorumuna, “Bir gelişme olursa haberdar olacaksınız. Çok konuşmaya gerek yok” cevabıyla kafaları karıştırmıştı.

Hande Erçel Kerem Bürsin
loading...