Kardeşlerin büyük pişmanlığı

‘Cicişler’ olarak tanınan Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy kardeşler, yaptıklarından dolayı büyük pişmanlık yaşadıklarını söylediler...

06 Temmuz 2020 Pazartesi 14:29 | Son Güncelleme: 06 Temmuz 2020 Pazartesi 14:32
Kardeşlerin büyük pişmanlığı

CEYDA BIÇAĞI ESRA’YA SAPLAMIŞTI 

CİCİŞLER lakaplı Esra-Ceyda Ersoy kardeşler arasında bu yılın başında bir erkek yüzünden tartışma çıkmıştı. Esra, yerden aldığı parke parçasıyla kardeşi Ceyda’ya vururken, Ceyda, elindeki meyve bıçağını Esra’ya saplamış, iki kız kardeş hakkında dava açılmıştı... Önceki gün Nişantaşı’nda görüntülenen ‘Cicişler’ olarak tanınan Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy kardeşler, kendi aralarında yaşadıkları kavgalardan dolayı büyük pişmanlık yaşadıklarını söylediler...

‘TERTEMİZ BİR SAYFA AÇMAK İSTİYORUM’

Esra Ersoy bakın neler itiraf etti; “Çok hata yaptım çok pişmanım benim hatalarım yüzünden kardeşim de çekti. Toyduk, küçüktük bilmedik hatalar yaptık. Ama artık hataların insana nasıl geri döndüğünü öğrendik. Şu anda keşke tanınmış biri olmasaydım, haberlerim çıkmasaydı diyorum. Tertemiz bir sayfa açmak istiyorum hayatımda. Çok güzel düzgün pırıl pırıl bir hayat yaşamak istiyorum.”

‘O BENİM ABLAM BİR ŞEY YAPAMAZDIM’

Ceyda Ersoy ise şöyle konuştu; “Ben ne yapabilirdim o benim ablam sonuçta. Ama şu an ablamla aramızdan su sızmıyor. Aramız çok iyi. Artık ablamla birlikte gerçekten tertemiz bir sayfa açmak istiyoruz hayatımızda.”

Köpeklerine mezar yaptırdılar

Köpeklerini kaybeden Cicişler onun için yaptırdıkları mezarın fotoğrafını paylaşarak bakın neler yazdı; “Çok sevdiğimiz köpeğimiz, bebeğimiz Sindy’i kaybettik. Acımız büyük. Senin için tıpkı yaşarken olduğu gibi ölümünde de hiçbir şeyden kaçınmadık Sindy. Sen rahat uyu diye seni en iyi pet mezarlığına defnettik. En güzel mezarı ve mezar taşını yaptırdık. Seni ziyaret etmeyi de unutmayacağız.”

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLA

Esra Ersoy Ceyda Ersoy Cicişler