Gizem Karaca'dan itiraf

Tescilli güzel Gizem Karaca yıllar sonra itiraf etti: Finalist kızların hepsinin özel becerileri vardı. Ben hazırlıksız gitmiştim. Yetenek kısmında dansı seçtim. Mezdeke açıp oynadım.

17 Mayıs 2021 Pazartesi 22:37 | Son Güncelleme: 17 Mayıs 2021 Pazartesi 22:54
Gizem Karaca'dan itiraf

‘İBRAHİM Selim ile Bu Gece’ adlı YouTube kanalına konuk olan oyuncu Gizem Karaca, hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Karaca, kendisine yöneltilen, “Estetiğin var mı?” sorusuna, “Hiç estetiğim yok. Karşı değilim. Bir konuda mutsuzsan kendinle ilgili ve bu seni mutlu edecekse yapılabilir diye düşünüyorum” şeklinde cevap verdi.

UZUN yıllardır, oyunculuk yapan Karaca, çocukluk hayali ile herkesi şaşırttı. “Çocukken astronot olma hayalim vardı” diyen oyuncu şöyle konuştu: Florida’da yaşayan bütün çocukların bir şekilde bu tarz hayalleri oluyor. Kennedy Space Center orada, yaz kampına da göndermişlerdi beni. Bunu yaşadığımda 10 yaşındaydım, ‘Astronot olacağım’ demiştim.”

‘MİSS TURKEY 2011 güzellik yarışmasında Türkiye 2’nci güzeli seçilen Karaca, Londra’daki Miss World’de ülkemizi temsil etmeye hak kazanmıştı. Yarışmacı kızların hepsinin yetenekli ve özel becerileri olduğunu söyleyen oyuncu, “Ben hazırlıksız gitmiştim. Yetenek kısmında dansı seçtim. Mezdeke açıp oynadım” dedi. Dereceye giremeyen Karaca ‘En iyi elbise taşıyan güzel’ ödülünü almıştı.

Gizem Karaca
loading...