Dans videosu olay olan Zeynep Alkan her şeyi anlattı

Yönetmen Hamdi Alkan ile oyuncu Canan Hoşgör'ün kızı Zeynep Alkan, Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programına dikkat çeken açıklamalar yaptı.

20 Kasım 2019 Çarşamba 19:43 | Son Güncelleme: 21 Kasım 2019 Perşembe 12:36
Dans videosu olay olan Zeynep Alkan her şeyi anlattı

Anne-babasının izinden gidip oyuncu olan, en son babasının yönetmenliğini yaptığı ’40 Yalan’ filmi için kamera karşısına geçen Zeynep Alkan, bir dönem çok konuşulan ‘seksi dans’ videosuna açıklık getirdi.

Zeynep Alkan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

- O dans videosunu çekerken herkesin konuşacağı akılıma hiç ama hiç gelmedi. Hele hele haber olup da ‘seksi dans’ başlığıyla ön plana çıkarılacağını hiç düşünmedim.

- Yorumlarda da bakarsanız beni destekleyen mesajlar vardı. Bu dans olay olduktan sonra ona cevap olarak videolar çektim, ‘içimden gelerek, insanları mutlu etmek güzel enerji vermek istedim’ dedim.

- Benim hayatta en sevdiğim şey insanları güldürmek. Çocukluğumdan beri insanları güldürüyorum. Bu videoyu çekme amacım da buydu.

- Olay farklı yerlere geldi. Babama kadar gitti. Babam da beni bildiği için destekledi. ‘Kızım olduğu gibi dans etti. Hep beraber dans edelim’ dedi.

- Sosyal medyada içimden ne geliyorsa onu yapıyorum insanlar beni bu yüzden seviyor. Sosyal medya fenomenleri olmak isteyenlere önerim kendiniz gibi olun.

"ESTETİK YAPTIRMADIM"

- Yüzüme estetik yaptırmayı düşünmüyorum. Burnumun estetik olduğunu düşünüyorlar ama estetik yok burnumda da. Eğer yüzünü değiştirirsen herkes gibi olamaya başlıyorsun bu da mesleki hayatında senin önünü kapayabilecek bir şey diye düşünüyorum.

- Büyünce belki 350 kilo olursam ben de mide mi aldırırım (gülüyor). Bu sözlerim babama değil, herkes midesini aldırıyor.

- Babamla çok benziyoruz. Bazen çatıştığımız oluyor ama beni anlıyor. Çok yakın arkadaşız, birbirimizi dinliyoruz. Bir de ben yurtdışında eğitim aldığım için çok fazla tartışma yaşayamıyoruz mesafelerden dolayı.

zeynep alkan