Arto’dan Çağla Şıkel’e şok sözler!

Şarkıcı Arto, manken Çağla Şıkel’in YouTube kanalında yayınladığı "mini etek ile oturma ve kalkma" konulu videosuna sert tepki gösterdi.

16 Kasım 2019 Cumartesi 14:26 | Son Güncelleme: 16 Kasım 2019 Cumartesi 14:28
Arto’dan Çağla Şıkel’e şok sözler!

Arto'nun, Çağla Şıkel'in geçtiğimiz yıllarda sunuculuğunu yaptığı programda yaşadığı canlı yayın kazasına yönelik paylaşımı olay oldu.

Önceki gün YouTube hesabından bir video yayınlayan Çağla Şıkel, mini etekle nasıl frikik vermeden oturulup kalkılmasına yönelik takipçilerine bilgi verdi.

40 yaşındaki mankenin videosunu izleyenlerden biri de Arto oldu. Ancak şarkıcıdan herkesi şaşkına çeviren bir açıklama geldi.

“İNSAN ADAPLI OLUR”
Arto, "İnsan adaplı olur. Oturup kalkmasını öğreteceğine televizyonda memelerini 70 milyona göstermemeyi öğretsin. Bir de bunlar bize oturup kalkma dersleri verir. Bu mankenimiz birçok defilede, vücudunu net olarak gösteren defilelerde çıkmıştır" ifadelerini kullandı.

PAYLAŞIMI SİLDİ!
Sosyal medya hesabı üzerinden Şıkel'in program sırasındaki frikik görüntüsünü de paylaşan Arto'nın, kısa süre sonra bu paylaşımı silmesi dikkat çekti.

NE OLMUŞTU?
Seneler önce 'Her Şey Dahil' programında dans ederken Çağla Şıkel'in göğsü açılmıştı. Canlı yayın kazası o günlerde çok konuşulmuştu.

 

Kaynak: milliyet

Şarkıcı Arto manken Çağla Şıkel