6 Mart Cumartesi burç yorumları

6 Mart Cumartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

05 Mart 2021 Cuma 22:35 | Son Güncelleme: 05 Mart 2021 Cuma 22:37
6 Mart Cumartesi burç yorumları

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 6 Mart Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

6 Mart Cumartesi Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün ev, aile, çocuklar ve arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişim sizin istediğiniz gibi olmayabilir ve dostlarınızın fikirlerini değiştirmek isteyebilirsiniz.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Bugün isteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Alacağınız bir haber sizi heyecanlandıracak.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Bugün hareketli bir gün geçireceksiniz ve kendinizi özgür hissedeceğiniz ortamlarda dolaşacaksınız. Çevre gezilerine çıkabilirsiniz.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Güne keyifli başlayacak ve sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Dostlarınız ve sevdiğiniz ile ilgili duygularınızı gözden geçirebilirsiniz.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Bugün beklentilerinizin geriliminden uzaklaşacak ve kendinizi keyifli hissedeceğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Sağlığınıza dikkat edin...

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Bugün eviniz, yakınlarınız, anneniz ve sevdikleriniz ile ilgileneceğiniz bir gün. Gün içinde karşılaşacağınız olaylar ve kişiler bilinçaltınızı uyandırabilir.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Uzun zamandır görüşmediğiniz, ihmal ettiğiniz veya unuttuğunuz arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Bu arada duyduğunuz haberler kafanızı karıştırabilir.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Bugün güne keyifli başlayacaksınız ve sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gideceksiniz. Büyüklerinizin ziyaretine gidebilirsiniz.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Güne keyifli başlayacaksınız ve dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. İlginç konular ile ilgilenebilir, teknoloji ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Karmaşık duygular ile güne başlayabilirsiniz. Gün içinde sürpriz karşılaşmalar veya beklemediğiniz davetler alabilirsiniz ve ani heyecanlar yaşayabilirsiniz.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Bugün hem aşk, hem de parasal konulara yönelik duygularınız derinleşmiş olabilir ve sevdiklerinizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Bugün heyecan ve huzursuzluk hissedebilirsiniz fakat sevdiklerinize karşı anlayışlı davranacaksınız ve ilişkilerinizi daha sıcak hale getireceksiniz.

Burç Yorumları
loading...