5 dakikada magazin turu (25 Ocak 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

25 Ocak 2020 Cumartesi 12:56 | Son Güncelleme: 25 Ocak 2020 Cumartesi 12:57
5 dakikada magazin turu (25 Ocak 2020)

 

Ama iki mankenin de hedefi oyuncu olup yurtdışına açılmak. Ecem ile yakın arkadaşı Pınar bunun için ders almaya başladı.

Kenan'dan sürpriz var
Kenan Doğulu önceki akşam arkadaşları ile Bebek Meyhanesi’nde yemek yedi. Çıkışta habercilerle sohbet eden şarkıcı yeni projelerinden bahsetti. Kenan Doğulu “İki klip birden çekiyorum. Ayrıca sürprizlerim de var. Yakında herkes çok şaşıracak” diye konuştu.

 

"Yes diye çığlık attım"
Ece Çeşmioğlu, Eser Yenenler’in programına (EYS) konuk oldu. 1.5 yıldır meslektaşı Taner Ölmez ile flört eden oyuncu 3 hafta önce aldığı evlenme teklifinin detaylarını anlattı. Ece Çeşmioğlu “Belçika’nın Brugges (Bruj) kentindeydik. Gidip görmeyi çok istediğim bir yerdi. Orada ‘Benimle evlenir misin?’ deyince ‘Yes’ diye çığlık attım” dedi.

 

Alçı çıktı
Merve Özbey 19 Ocak’ta Kemal Koçak ile nikah masasına oturmaya hazırlanırken, 10 Aralık’ta evinde merdivenden düşüp ayağını kırmıştı. Bu nedenle düğün 9 Şubat’a ertelenmişti.Ayağı bir ay kaldığı alçıdan çıkarılan Merve Özbey önceki gün görüntülendi. Normal yaşamına dönen şarkıcı “Alçıdan kurtuldum ama biraz sekiyorum. Yakında umarım o da geçecek” dedi.

Kaynak: posta

Kim kime ne demiş kim nereye gitmiş ve neler yapmış