5 dakikada dünyadan magazin haberleri (23 Eylül 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

23 Eylül 2021 Perşembe 10:17 | Son Güncelleme: 23 Eylül 2021 Perşembe 10:20
5 dakikada dünyadan magazin haberleri (23 Eylül 2021)

DAVA DÜELLOSU
Kavgalı ayrılan Angelina Jolie (46) ve Brad Pitt (57) Fransa’daki şatoları için karşı karşıya geldi. Pitt, 164 milyon dolarlık şatoda usulsüzlük yaptığı iddiasıyla Jolie’ye dava açtı. İddiaya göre Jolie şatodaki hissesini satmaya çalıştı. Ancak Pitt’in karşı çıkma veya kar elde etme haklarını yok saydı. Jolie, altı çocuklarının ortak velayeti konusunda Pitt ile beş yıldır uzlaşmıyor.

KIVRIM KRALİÇESİ
Kübalı şarkıcı Camila Cabello (24), ödül törenlerindeki performanslarının yorgunluğunu Miami sahilinde çıkardı. Yeni neslin idollerinden olan Cabello’yu hayranları ‘kıvrım kraliçesi’ olarak anıyor. Şarkıcının ‘Luli Fama’ marka 170 dolarlık bikinisi yok sattı.

YAPAY ETE YATIRIM YAPTI
İklim aktivisti kimliğiyle bilinen Oscarlı oyuncu Leonardo DiCaprio (46), laboratuvar yapımı et üretimi işine girdi. Hollanda ve İsrail merkezli iki girişimci şirkete yatırım yaptı. Bu şirketler, hayvansal proteinden et üretecek. Amaç, hayvancılığın yol açtığı küresel ısınmanın kontrol altına alınması.

GURURLU ANNE
İngiliz eski top model Kate Moss (46), Londra Moda Haftası’nda izinden giden kızı Lila Garece’in (18) çıktığı defileyi ön sıradan izledi. Lila, modacı Richard Quinn’in en dikkat çekici tasarımıyla podyumda yürüdü. Moss, defile öncesi kızının hazırlığına kuliste yardım etti.

Kaynak: posta

Kim Kime Ne Demiş Kim Nereye Gitmiş
loading...