25 Şubat Perşembe burç yorumları

25 Şubat Perşembe, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

24 Şubat 2021 Çarşamba 19:47 | Son Güncelleme: 24 Şubat 2021 Çarşamba 19:56
25 Şubat Perşembe burç yorumları

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 25 Şubat Perşembe gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

25 Şubat Perşembe Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün derin duygusal paylaşımlarda bulunmak isteyebilir, tutkularınla hareket edebilirsin. Finansal konularda seni kimi zaman krize kimi zaman beklentiye iten durumlar olabilir. Seni rahatsız eden ve şüphe ettiğin konularla ilgili derin araştırma yapmak için uygun koşullar oluşabilir.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Yakın ilişkiler ve iş birlikleri bugün gündeminde olabilir. Arkadaşlarınla veya içinde bulunduğun sosyal gruplarla fikir alışverişinde bulunabilir, alt yapısı önceden hazırlanmış anlaşmaları imzalayabilirsin. Güçlü sezgiler ve empati yeteneğiyle karşındakilere danışmanlık yapabilirsin.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Çalışma ortamında yeni kararlar alabilir, girişimlerde bulunabilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle projeler geliştirebilir, düzenini yeniden organize ederek kariyerinde olumlu gelişmeler olmasını sağlayabilirsin. Toplantılarda ve iş görüşmelerinde sezgilerinin gücüne güvenerek doğru hamleleri yapabilirsin.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Bugün romantik ilişkilere ve yaratıcılık gerektiren çalışmalara yönelebilirsin. Daha önceki girişimlerinin olumlu sonuçlarını alabilir, kendini ifade etmekte ve görüşlerini anlatmakta başarılı olabilirsin. Yaşamdan daha fazla keyif alabileceğin derin paylaşımlarda bulunabilirsin.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Aileye dair finansal kaynaklarda fedakârlık yapman gerekebilir, gayrimenkul alım satımında olumlu gelişmeler yaşanabilir.  Derin duygusal bağlar hissedebileceğin kişilerle bir araya gelerek, sırlarını paylaşabilirsin. Hem iş hem de özel yaşamına dair girişimlerde bulunabilirsin.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

İletişim trafiğin hızlanabilir, yakın çevrenle fikir alışverişinde bulunabilirsin. Kişisel gelişimine katkıda bulunacak bir eğitimle ilgili araştırmalar yapabilir, yakın ilişkide olduğun kişilere danışarak karar alabilirsin. Zihnen çok yoğun olduğun bu süreçte sezgilerine güvenmelisin.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Yaşamınla ilgili önemli kararlar alarak, yeniden değerlendirme sürecinde olabilirsin. Çalışma ortamında sezgilerini ve hayallerini kullanarak ön plana çıkabilir, yeteneklerinin fark edilmesini sağlayabilirsin. Kazanç ve harcamalarının kontrolünü iyi yapmalısın.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Birkaç gündür süregelen değerlendirme sürecinin ardından bugün hem sosyal hem de özel hayatında otoriteni ortaya koymakta zorlanmayacaksın. Romantik duygularını tatmin edebileceğin paylaşımlarda bulunabilir, sevdiklerinle fikir alış verişinde bulunarak ortak kararlar alabilirsin.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Bilinçaltını kurcalayan düşünceler ve gizlediğin konularla ilgili endişelerin artabilir. Evin ve ailen için fedakârlıkta bulunmanı gerektiren gelişmeler yaşanabilir, içinde bulunduğun huzursuzluktan kurtulmak için sırlarını kendine yakın hissettiğin kişilerle paylaşma ihtiyacı hissedebilirsin.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Arkadaşlar ve sosyal gruplar içinde aktif rol alabileceğin bir gündesin. Hedeflerine varmak için harekete geçerken yakın çevrenle fikir alışverişinde bulunmanda fayda var. Geleceğini ilgilendiren konularla ilgili karar alırken ve girişimlerde sezgilerine kulak vermelisin.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

İş ve sosyal hayatında yaşanan gelişmeler ekonomik gelirlerinin artmasını sağlayabilir, bir fikir ya da proje üzerinden kazanç sağlayabilirsin. Hedeflerine varmanı destekleyecek anlaşmalara ya da fikir birliklerine varabilirsin. Sezgilerinin çok güçlü olması, doğru kararlar almanı sağlayabilir.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Yaşanan gelişmeleri derinlemesine değerlendirebilir, görüş ve düşüncelerini yakın ilişkide olduğun kişilerle paylaşabilirsin. Yurtdışı, yüksek eğitim ya da uzun yolculuklarla ilgili hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atabilir, girişimlerde bulunmak için ihtiyacın olan desteği bulabilirsin.

Kaynak: gazetesok

Burç Yorumları Günlük Burç Yorumları
loading...