23 Ocak Cumartesi burç yorumları

23 Ocak Cumartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

22 Ocak 2021 Cuma 22:24 | Son Güncelleme: 22 Ocak 2021 Cuma 22:29
23 Ocak Cumartesi burç yorumları

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 23 Ocak Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

23 Ocak Cumartesi Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Başkalarının ilişkilerine ola bakışınız yanlış anlaşılmanıza yol açabiliyor. Özgürlük ve bağlanmak arasındaki çatışmalarınız, sizi çok yıpratıyor.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Eğer mesleki alandaki hedeflerinizde daha hızlı ilerlemek isteğiniz varsa, bu alanda inisiyatif almaktan da çekinmemelisiniz.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Maddi konulara yaklaşımınız ilginç. Parasal gücünüzü korumaktan yanasınız. Çevrenizin sizden beklediği, finans desteğinizi onlardan esirgememelisiniz.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Ruhunuzun derinliklerinden çıkan negatif duygular, huzurunuzun kaçmasına ve kendinizi rahatsız hissetmenize neden olabilir.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Oldukça hareketli bir gün sizi beklemekte. Gün içinde zaman zaman gerilebilir ve bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Mücadeleye ve üretken olmaya gayet yatkınsınız. İlişkinizde o kadar ince detaylara takılıyorsunuz ki, bu bütünü görmenizi engelliyor.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Erken saatlerde yapacağınız bir görüşme çok olumlu geçecek. Beklentilerinizin karşılanabilir olduğunu görmek sizi çok sevindirecek.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilirsiniz. İlişkileri çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Konuşmalarınızda seçtiğiniz doğru sözcükler, mesajlarınızın etkili bir biçimde karşınızdakine ulaşmasında son derece olumlu bir etkiye sahip.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Beraberliklerinizde yoğun duygular içinde, fedakârlık sınırlarınızı aşan davranışlar içinde olacaksınız. Eğer, evli iseniz; eşinizle ilgili bağlarınız güçleniyor.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Yolculuklar ve yurt dışı görüşmeleri gündeme gelirken, bazıları daha önce birlikte çalıştığı kişilerle bir arada olacaktır. Beklediğiniz bir haber yakınınızda.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Çok yüksek bir zihinsel kapasite ile başlayacağınız günde, girişimlerinizin hiç birinden cevap alamamak, sıkılmanıza neden olabilir.

Burç Yorumları