23 Kasım burç yorumları

23 Kasım Salı burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

22 Kasım 2021 Pazartesi 22:38 | Son Güncelleme: 22 Kasım 2021 Pazartesi 22:43
23 Kasım burç yorumları

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 23 Kasım Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.


22 Kasım Pazartesi Burç Yorumları

Koç


Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Üzerinizdeki etkisi kafanızda dolaşıp duran soruları ortadan kaldırmaya yetmeyecek gibi görünüyor. İş ilişkilerinizin yoğun olduğu bir gün.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Karmaşık bir konuda birkaç kişi, sizin sergileyeceğiniz tutuma göre davranış gösterecekler. Bu nedenle tavrınız önemli. Masraflarınız artabilir.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Sorunlarınızı büyütmeden, kendinizi anlaşılır bir şekilde ifade ederek çözmeye çalısın. İş yerinde üzerinize vazife olmayan işleri de üstleniyorsunuz.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç olacak.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

İşyerinde yaşanan pürüzleri gidermek elinizde. Sert olmamaya özen göstermeli, başka fikirlere de kulak vermelisiniz. Yeni ortaklıklara girebilirsiniz.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

İş yerinde bireysel düşünüp, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Sosyal ilişkileriniz sizin için zaman zaman kendinizle ilgili problemleri, zaman zaman da duygusal ilişkinizle ilgili problemlerin yoğunlaşacağını gösteriyor.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Hayal gücünüzün oldukça güçlü olacağı bugün, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir. Tartışmaları geride bırakmanın en doğru yolu sevdiğinize kulak vermek.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Birlikte faaliyetlere katılıp, baş başa romantik bir akşam planı yapın. İş yerinde her zamanki sakin tavırlarınızla hareket etmeye çalışmalısınız.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler var. Olaylar karşısında daha sakin davranmalısınız. Beklenmedik gelişmeler üzerinizde baskı yaratabilir.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Adımlarınızı sağlam atın. Abur cubursa olan merakınızı biraz azaltın.

Burç Yorumları Günlük Burç Yorumları
loading...