22 Temmuz Perşembe burç yorumları

22 Temmuz Perşembe, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

21 Temmuz 2021 Çarşamba 22:57 | Son Güncelleme: 21 Temmuz 2021 Çarşamba 23:01
22 Temmuz Perşembe burç yorumları

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 22 Temmuz Perşembe gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

22 Temmuz Perşembe Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bazen sevdiğiniz kişiye karşı çok kontrollü davranmayı istiyorsunuz. Ama bu tarzınız size aykırı olduğu için, ona sizi hiç tanıyamadığını düşündürüyorsunuz.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Oldukça duygusal, hassas bir gündesiniz. Duyarlılığınız çok yüksek. Bunu fark eden insanlar tarafından suiistimal edilebileceğinizi bilmelisiniz.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Aslında son zamanlarda devam eden tempolu yaşamdan sonra böyle bir sükunete ve rahatlamaya sizin de çok ihtiyacınız var. Sağlığınıza dikkat!

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sosyal bir organizasyona katılmak üzere davet alabilirsiniz. Bu katılım yeni insanlar tanımak, yeni bağlantılar kurmak için çok faydalı olabilir.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Düşüncelerinizin farklılığı, enteresan yaklaşımlarınız ve beklenmedik reaksiyonlarınız insanların ilgi merkezi haline gelmenizde önemli etkiye sahip.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Düşünsel gücünüzün olumlu katkılarıyla hayatınızın her alanındaki pek çok soruna gereken çözümleri bulabilir ve hayata geçirebilirsiniz.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Maddi konulardaki dengeli yaklaşımlarınızı bilen etrafınızdaki insanlar, finansal konularda size pek çok şey danışmak isteyebilirler.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Eğlenmek, bu kadar çalıştıktan sonra bu sizin en doğal hakkınız. Ama kendinizi kurallarla kısıtlayacağınız için, tam anlamıyla rahatlayamayabilirsiniz.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Sizin inisiyatifiniz dışında gelişen bu problemlerin sorumluluğunu siz yüklenmek zorunda kalabilirsiniz. Yalnızlık duygunuz bu aralar çok ağır basıyor.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Bugün enteresan insanlar tanıyabilir, marjinal ortamlarda bulunabilirsiniz. Keyifli zaman geçirmeye ve yeniliklerle karşılaşmaya hazır olmalısınız.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Ailenizle aranızdaki ufak tefek gerginlikleri büyütmeye gerek yok. Belki de onlarla daha açık konuşmalı ve yanlış anlaşılmaları kökten çözmelisiniz.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Son derece hareketli ve hoş bir güne hazır olmalısınız. Eğlencenin yanında dostlukların da
olması, yaşamınıza büyük bir lezzet getirecek.

Burç Yorumları Günlük Burç Yorumları
loading...