14 Ekim Perşembe burç yorumları

14 Ekim Perşembe, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

13 Ekim 2021 Çarşamba 19:37 | Son Güncelleme: 13 Ekim 2021 Çarşamba 19:40
14 Ekim Perşembe burç yorumları

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 14 Ekim Perşembe gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

14 Ekim Perşembe Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

İlgisinden sıkıldığınız biri sinirlerinizi bozuyor. Araya mesafe koymak sizin elinizde! İş yaşantınız açısından bunaltıcı ve sıkıcı bir güne hazır olun.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Sevgilinizin sizi anlamadığı gibi gereksiz kuruntular taşıyorsunuz. Duygularınızı ifade ederken kontrollü davranabilirseniz ilişkiniz olumlu yönde gelişebilir.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Bugün kendinize daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Sevgiliniz ile ilişkiniz hakkında konuşma yapabilir ve ilişkinizi daha güçlü bir temele oturtabilirsiniz.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Hayat sizin için günü gününe yaşanıyor. Yaptığınız bir iş başvurusuyla ilgili haber bekliyorsunuz. Gelecek olan cevap, sizin için çok önem taşıyor.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Duygu ve düşüncelerinizin karışık olduğu bir gün. Kendinizi gergin ve huzursuz hissedebilir, sevgilinize karşı alıngan davranabilirsiniz.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Sizi rahatsız eden konuları yumuşak bir dille anlatmayı deneyin. Bir toplantıda görmek istemediğiniz kişiler var, gitmemek için bahane arıyorsunuz.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Duygusal bir dönemdesiniz, yine hayallere daldınız. Gerektiğinde mantığınızın sesine de kulak veriyorsunuz. Yeni bir sayfa açmak için uygun bir zaman.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Hayatınızın heyecansız, renksiz geçmesinden başka bir sıkıntınız yok. Kalbinize girmeye çalışan biri var. Ona neden hayat hakkı tanımıyorsunuz?

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Aşk hayatınızla ilgili kafanızı karıştıran düşünceler var. Kendinizden ve duygularınızdan emin olmadan bunları sevgilinize yansıtmamaya çalışın.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Aşk hayatınızda dalgalanmalar var ama yerinde bir ilişki yaşıyorsunuz. Değişen duygularınız nedeniyle gereksiz tartışmalar yaşamanız mümkün.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

İyimser tavrınızla ve çocuksu neşenizle, birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyorsunuz. Kararlı tutumunuzla ilişkinize yönelik isteklerinizi gerçekleştireceksiniz.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Duygusal açıdan çatışma yaşıyorsunuz. Duygularınızın sesine kulak vermek istiyor, ama mutsuzluktan korkuyorsunuz, cesaretli olun.

Burç Yorumları Günlük Burç Yorumları
loading...