Konya İnanç

Trabzonspor'da korona vakalarının patlamasının nedeni

22 Şubat 2021 Pazartesi 14:23 | Son Güncelleme: 22 Şubat 2021 Pazartesi 14:27

Trabzonspor'da Başakşehir maçıyle patlak veren koronavirüs vakalarının nedeni konusunda önemli bir iddia ortaya atıldı.

Pandemi döneminde Trabzonspor’da beklenmeyen bir şekilde koronavirüs vakalarının artması ile ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Tesislerde gerekli tedbirlerin alınmadığının ortaya çıkmasının ardından Antalya’dan bir dövmecinin tesislere gelip bazı futbolculara dövme yaptrmasının artan vakalarda etkili olduğu iddiası gündeme geldi. Ancak bir başka iddiaya göre dövmeci tesislerde değil bir futbolcunun evinde futbolculara dövme yaptı. Ancak her iki durumda da Trabzonspor’da bir anda patlayan pozitif vakaların arkasında dövme tutkusunun olduğu ortaya çıktı.

Abdullah Avcı'dan Yusuf Sarı'ya özel tebrik

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Yusuf Sarı'yı Başakşehir galibiyeti nedeniyle özel olarak tebrik etti.

Trabzonspor’un Başakşehir galibiyeti eksik kadroya rağmen çok anlamlı galibiyetti. Yusuf Sarı’nın attığı Robben golü geceye damga vurdu. Yusuf Sarı, maç sonrası soyunma odasına girdiğinde bütün takım Yusuf’u tebrik etti. Abdullah Avcı ise ”Attığın gol bu takımın hakkettiği üç puanın ödülüdür” dedi. Avcı, Yusuf Sarı’yı attığı goldeki ısrarcı takipçiliği ile özgüvenini tebrik etti.

Trabzonspor kasasını böyle dolduruyor

Trabzonspor'da futbolcular sahada gösterdikleri mücadele kadar, kulübün ekonomisine de katkı sağlamaya devam ediyor.

Trabzonspor’da sözleşme imzayalayan oyuncular forma alacaklarına dair sözler veriyor. TS Club’da bu aralar hummalı bir çalışma var. Sebebi ise Marlon. Bordo-mavili takımın Brezilyalı sol beki 300 adet forma aldı. TS Club da yetiştirmek için büyük gayret sarf ediyor. 

Ondan önce de genç oyuncu Berat Özdemir 150 forma almıştı. Marlon formaları ülkesi Brezilya’ya gönderecek. Berat ise Ankara’daki arkadaşlarına çoktan gönderdi. Bordo -mavililer bir yandan oyuncu maaş ödemesini günü gününe yaparken bir diğer yandan da forma satarak kasası dolduruyor. 

Trabzonspor logosu yerden kalkıyor

Öte yandan Trabzon Ortahisar Millet bahçesi tamamlanıyor. Türkiye’nin ilk spor temalı millet bahçesinin peyzaj düzeni yapılırken Trabzonspor logosu yere işlendi. Trabzonspor logosunun zemine uygulanması ise tepki çekti. Vatandaşla Belediye Başkanı’na “Başkanım Trabzonspor logosu yerde olmamış. Kaldırın lütfen” yorumu gönderdi. Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu da sessiz kalmadı. 

Trabzonspor'un genç kalecisi üstün zekalı çıktı

Trabzonspor'da Başakşehir maçında kaleyi koruyan ve lise öürencisi olan Kağan Moradaoğlu’nun üstün zekalı olduğu öğrenildi.

Trabzonspor’un Başakşehir mücadelesinde kaleyi koruyan Kağan Moradaoğlu gösterdiği performansla beğeni topladı. Genç kaleciyi öğretmeni İMKB Anadolu Lisesi Müdürü Selçuk İslamoğlu anlattı. Kağan Moradaoğlu’nun üstün zekalı bir öğrenci olduğunu ifade eden İslamoğlu ''Kağan IQ’su üstün bir çocuk. Kağan altyapıda çalışıyordu. Okula gidiyordu ve o süreçte üstün zekalı öğrencilerin olduğu Bilim Sanat Merkezini aksatmıyordu. Yoğun tempoya rağmen dershaneye bile gitmeden Fen Lise’sini kazandı'' dedi. 

Abdülkadir Parmak, Fenerbahçe maçına hazır

Trabzonspor'da bu hafta oynanacak Fenerbahçe derbisine Abdülkadir Parmak'ın yetişeceği öğrenildi.

Beşiktaş derbisinde henüz ilk dakika dolmadan sakatlığı nükseden ve son 4 lig maçını kaçıran Abdülkadir Parmak için kritik Fenerbahçe maçı öncesi sevindiren gelişme yaşandı. Başakşehir galibiyetiyle zirve yürüyüşüne devam eden Trabzonspor'da teknik direktör Abdullah Avcı'nın forma şansı vermesi durumunda uzun süredir sakatlığı bulunan Abdulkadir Parmak'ın Fenerbahçe karşılaşmasında sahada olacağı öğrenildi.

loading...