Konya İnanç

Fenerbahçe’de kas sakatlığı yaşayan oyuncu sayısı 10 oldu

12 Eylül 2021 Pazar 23:13 | Son Güncelleme: 12 Eylül 2021 Pazar 23:14

Fenerbahçe dökülüyor… sarı-lacivertlilerde 4’üncü hafta tamamlanırken Sivasspor maçında da Tisserand, İrfan Can, Osayi-Samuel ve Serdar Aziz’in sakatlanmasıyla eksik oyuncu sayısı 10’a yükseldi.

Fenerbahçe’de 4’üncü haftaya kadar sakatlanan oyunculardan sadece Pelkas ve Serdar Dursun kas sakatlığı yaşamadı.

Onun dışında kalan Nazım, Jose Sosa, Ferdi ve Novak ile daha önce sakatlanan İrfan Can arka kas adalesinden sakatlık yaşamıştı.

İlginçtir maçtan önce Vitor Pereira, Enner Valencia ve Szalai’yi sakatlıklara karşı korumak için yedek bıraktığını açıkladı. Ancak Macar stoper 21’nci dakikada Tisserand’ın, Valencia ise 59’uncu dakikada Mesut Özil’in yerine oyuna girdi.

Konuşmakta özgürdü! Konuştu! Fenerbahçe’ye sitem etti

Sanki Fenerbahçe’ye çok şeyler vermiş gibi sözleşmesi feshedildikten sonra, Diego Perotti, "Şimdi her şey hakkında doğruları söylemekte özgürüm. Yakında olanları bütün gerçeği ile anlatacağım” demişti. Herkes 33 yaşındaki müzmin sakatlık ne söyleyeceğini beklemeye geçmişti.

Perotti sonunda konuştu. Ancak hiçbir şey söylemedi. Arjantinli oyuncu, "Ne yazık ki tendonumun yırtılması sonrasında kulüpte kötü bir deneyim yaşadım ve Fenerbahçe tarafından terk edilmiş hissettim. Fenerbahçe beni uzaklaştırdı.En iyisi sözleşmeyi feshetmekti" diye konuştu. Kariyerinin sonuna geldikçe yaşadıklarını anlamının zor olduğunu vurgulayan Perotti, kendisiyle ilgilenmeyi bırakan arkadaşlarına da sitem etti. Perotti, eski kulübü Boca Juniors'tan kimsenin kendisiyle temasa geçmediğini de belirtti.

Ozan Tufan’a ilk maçtan Kucka ve Etebo şoku

Fenerbahçe’den Watford’a kiralanan Ozan Tufan, Cumartesi 21 kişilik maç kadrosunda yer aldı. Ancak oynama şansı bulamadı. Watford’un sahasında 2-0 kaybettiği maçta teknik direktör Xisco, Trabzonspor’un eski oyuncusu Kucka ve Galatasaray’ın eski oyuncusu Etebo ile Fenerbahçe’ye geleceği iddia edilen Sissoko’yu orta 3’lüde kullandı. Ozan Tufan 90 dakikayı kulübede tamamladı. Maçı Wolves’a getiren golleri ise Watford’un stoper Seirralta kendi kalesine ve Fenerbahçe’ye geleceği iddia edilen Hwang attı.

loading...