Yok artık daha neler! Üçlü ilişki

7 yıldır aynı adamla sevgili olan ikiz kız kardeşler, bu tuhaf ilişkiyi bir seviye üste taşıdı. Aynı adamla nişanlanan ikizler, koca bir yatakta 3 kişi yatıyor.

15 Haziran 2021 Salı 22:55 | Son Güncelleme: 15 Haziran 2021 Salı 22:57
Yok artık daha neler! Üçlü ilişki

AVUSTRALYALI ikiz kardeşler Anna ve Lucy DeCinque, ilginç ilişkileri nedeniyle ülkede tanınır hale geldi. Çünkü kardeşler, aynı anda Ben Byrne adlı aynı adama aşık oldu. Bu durum rahatsız edici olmasına karşın Anna ve Lucy büyük bir şans olarak görüyor. Kadınlar, “Dünyanın en şanslı ikizleri gibiyiz. Bizi biz olduğumuz için seven bir adamı paylaşıyoruz. Ben bizim kahramanımız. O bizim yakışıklı Prensimiz” dedi.

YASALAR İZİN VERMİYOR

BEN Byrne, “Anna benim için dünyalara bedelsin ve ben hayatımı seninle ve Lucy ile geçirmek istiyorum. Seni seviyorum, ikinizi de seviyorum” diyerek ikiz kardeşlere evlenme teklifi etti. İkizler bu teklifi kabul etti ancak Avustralya yasalarına göre 3 kişinin evlenmesi mümkün değil. Bir aile kurmayı planlayan tuhaf üçlü, yasaların kendilerine mani olmayacağı bir ülkeye giderek önlerindeki bu engele bir çözüm bulmaya çalışıyor.

loading...