Yarışmacıların hepsinin aynı anda cinsel ilişkiye girdiği anlar yayınlandı

İngiltere’nin en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Love Islan (Aşk Adası) yarışması geçtiğimiz günlerde final yaptı. Finalin yankısı geçmeden, yarışmacıların hepsinin aynı zamanlarda cinsel ilişkiye girdiği anlar yayınlandı.

29 Ağustos 2021 Pazar 14:36 | Son Güncelleme: 29 Ağustos 2021 Pazar 14:39
Yarışmacıların hepsinin aynı anda cinsel ilişkiye girdiği anlar yayınlandı

İngiltere'de yayınlanan Love Island yarışmasında daha önce yaşanmamış bir olay meydana geldi. Daha önce çiftlerin tek tek ve ayrı zamanlarda ilişkiye girdiği programda ilk defa yarışmacıların hepsi aynı anda ilişkiye girdi.

Geçtiğimiz günlerde yeni sezonu final yapan program, bu görüntülerden sonra tekrar gündem oldu.

Neredeyse her bölümünde ilginç olayın yaşandığı Love Island yarışması son olayla izleyicilerini şaşkına çevirdi. Çiftleri bir araya getirmeyi hedefleyen yarışmada, tüm çiftler aynı anda cinsel ilişkiye girdi.

YARIŞMACILARIN GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANDI

Çiftlerin battaniye altında ilişkiye girdiği anlar ise kesinti yapılmadan izleyiciye sunuldu. İlişki battaniye altında olduğu için ve çıplak görünmediği için yapımcılar, çiftlerin ilişkiye girdiği anları yayınlamanın bir sakıncası olmadığını belirtti.

KADIN YARIŞMACILAR BİRBİRİNE HEDİYE VERDİ

Gecenin sabahında bir araya gelen kadın yarışmacılar; Chloe, Millie, Faye ve Liberty, partnerleriyle yaşadıklarını anlattı.

Bununla da yetinmeyen kadın yarışmacılar, program tarihinde ilk kez yaşanan gece için birbirine hediye verdi.

Love Island
loading...